מסלול הסבה ייחודי לתכנות בטכנולוגיות JAVA ו-ADF בסביבת אורקל

לראשונה – מלם תים הדרכה פותחת קורס תכנות ADF-Java בסביבת ORACLE
מלם-תים הדרכה מקימה מסלול הסבה ייחודי לתכנות בטכנולוגיות JAVA ו-ADF בסביבת אורקל, במטרה לענות על הביקוש הגובר בתעשייה לאנשי מקצוע בעלי רקע בטכנולוגיות JAVA ובפתרונות ORACLE המודרנים.
 יונתן טולדנו, מנהל תחום ORACLE במלם-תים הדרכה: "הרכישות האחרונות של חברת ORACLE, ביניהם הרכישות של חברת SUN ו- BEA, משקפות את מחויבותה העמוקה לטכנולוגיות ג'אווה. לאחרונה, הבחנו בריבוי מכרזים סביב טכנולוגיות ג'אווה ואורקל ומהכרותינו עם השוק, ברור לנו שהביקוש לבעלי מקצוע בתחום רק יגבר בחודשים הקרובים. השימוש בכלים המסורתיים של ORACLE, דוגמת Forms, Reports, Discoverer, ילך ויצטמצם וכך בהתאמה הביקוש לאנשי מקצוע בתחום".
 
עוד הוסיף יונתן כי "זיהינו הזדמנות – עומדת להיווצר קהילה חדשה של מפתחים בטכנולוגיות מודרניות ומתקדמות של ORACLE וזו הסיבה שהחלטנו להרים את הכפפה ולהכשיר כוח אדם שכבר עכשיו לחוש במחסור". תוכנית הלימודים החדשנית עוצבה על ידי ORACLE ישראל יחד עם מלם-תים הדרכה וחברתCoral , המתמחה בטכנולוגיות ג'אווה ואורקל. המסלול, הנמשך 10 חודשים, פותח שעריו גם עבור תוכניתנים ללא רקע בתחום, שהחלו בלימוד מסד הנתונים של ORACLE. בשלב מתקדם יותר יוכלו להצטרף לקורס תוכניתני ORACLE (PL/sql, Forms) ולהשתלב בלימוד טכנולוגיות JAVA, J2EE, ADF, SOA ועוד.

לפרטים והצטרפות: 1-700-55-50-55

דילוג לתוכן