מסכי AGON מגיעים לישראל

עם פתיחת תחרויות הגמר בליגת הגיימרים,

AOC משיקה בארץ מסך גיימינג פרימיום ראשון מסדרת AGON החדשה:
מסך QHD, 27 אינטש, קצב ריענון 144 Hz וזמן תגובה 1 ms

, מהמותגים המובילים בשוק המסכים, משיקה בישראל מסך גיימינג פרימיום ראשון ממשפחת מסכי AGON שהושקה השנה בעולם. ההכרזה התקיימה במסגרת אליפות ישראל בגיימינג League of Legends שנערכה היום.

מסכי AGON תוכננו ועוצבו על ידיAOC בהתאמה מיוחדת לעולם התוכן החוויתי והעוצמתי של גיימרים, ברוח המילה היוונית AGON שפירושה: תחרות, אנטגוניזם, התנגשות. עיצובם של המסכים דינמי ומשולבים בו רקעי צבע אדומים מהבהבים.

מסך AGON החדש – דגםAG271QX – תומך בטכנולוגיית Adaptive Sync עם קצב ריענון של 144 Hz, מהירות תגובה של 1 ms שמספקים ביחד תצוגה מהירה מסוגה, חלקה ורציפה במשחקים המהירים ביותר – ללא כל השהיות, 'קריעות' מסך ומריחות.

לביצועים המהירים מתווספת תצוגת צבע עשירה ומדויקת המבוססת על רזולוציית QHD 2560 x 1440 וטכנולוגיית המסך TN. כן משולבת טכנולוגיה למניעת הבהובים (Flicker Free) שמצמצמת למינימום את עייפות העין ותורמת בכך לשיפור חוויות הגיימרים. ולבסוף, במסך שולבה פונקציית Shadow Control המאפשרת לשחקנים להגדיל את הניגודיות כשהמשחקים מתכסים ברקעי שחור כבדים, המקשים על האבחנה.

כן שולבו במסך אפשרויות שונות להתאמת העמדת המסך לנוחות הגיימרים המתמודדים עם מאמץ פיסי מתמשך ותובעני. ניתן לשנות גובה המסך ולהיעזר בסרגל צדדי לחזרה להעדפות של משתמשים שונים. כן ניתן לשנות זוויות והטיות כדי להתאים המסך באופן מדויק לנוחות הגיימר. במסך שולב מתלה מיוחד לאוזניות שמוסיף מרכיב של נוחות לחוויית המשתמשים.

דגם AOC AG271QX יהיה זמין בישראל עד סוף חודש אוגוסט בחנויות וברשתות ברחבי הארץ.

דילוג לתוכן