מסך AGON מבית AOC 35 אינטש – מסך גיימינג קעור במיוחד למי שמעוניין לשקוע במשחק באופן טוטאלי

מסך AG352QCX מציע קעירות אופטימאלית לגיימרים של 2000 מ"מ

AOC, ממותגי העל בשוק מסכי הגיימינג העולמי, חשפה את מסך הגיימינג הקעור החדש AG352QCX בסדרת הפרימיום AGON , 35 אינטש בפורמט אולטרא רחב.

רדיוס קטן באופן יוצא דופן של 2000 מ"מ מרחיב את שדה הראייה, מעצים ללא הכר את תפיסת העומק ומעניק לגיימר תחושה של היטמעות בתוך המשחק.

גיימרים מושבעים דורשים שמסך המחשב שלהם יתאפיין בביצועים גבוהים, בנוסף לאפשרות לשקוע בו באופן מושלם מסך ה-35 אינטש החדש מספק את הדרישות הללו באמצעות שורה של תכונות: קצב רענון של 200 הרץ, טכולוגייתAdaptive Sync לתצוגה רציפה וחלקה, Low Input Lag Mode
שעוקפת את רוב עיבוד הווידיאו ומאיצה את ביצוע פקודות העכבר והמקלדת. פונקציית Shadow Control מאפשרת להגדיל את הניגודיות כשהמשחקים מתכסים ברקעי שחור כבדים, המקשים על האבחנה. היא מאירה אזורים חשוכים של התמונה ומכהה אזורים בהירים מדי, ללא כל השפעה על יתר חלקי המסך.

לשמור על האנרגיות של הגיימר
גיימרים מושבעים משחקים שעות ארוכות במהלך היממה גם כשעיניהם כבר אינן מסוגלות להיות ממוקדות. עבור הגיימרים הללו שילבה AOC מספר טכנולוגיות המשמרות את האנרגיה של הגיימר: טכנולוגיית ה-Flicker- Free שמפחיתה את ההבהובים על המסך וטכנולוגיית ה-Low Blue Light שמפחיתה את השפעת האור הכחול ומקטינה את המאמץ של העין. במסך שולבה טכנלוגיה נוספת לנוחות הגיימרים המתמודדים עם מאמץ פיזי מתמשך ותובעני: AOC Ergo Base – להתאמה אישית של העמדת המסך. ניתן לשנות זוויות והטיות כדי להתאים את המסך באופן מדויק לנוחות הגיימר בכדי שיחזיק מעמד גם לאורך מרתון של גיימינג.

התאמה באמצעות לוח הגדרות אישי
AOC מספקת לגיימרים אפשרויות להתאמה אישית, כפי שהם אוהבים. הגיימר יכול לשלוט בתאורת ה-LED האחורית ובבסיס המסך ולבחור בין תאורה בצבע אדום או ירוק או כחול ברמות תאורה חזקה, בינונית, חלשה או כבויה. שלט הבקרהQuickSwitch מאפשר שינוי קל ומהיר בהגדרות של מצבי תצוגה, קביעת הגדרות חדשות ושמירתן.
מפרט טכני

דילוג לתוכן