מסך המחשב החדש של פיליפס BDM3470UP: איכות, נוחות וצבעים מדויקים בתצוגת 34" ענקית

 

 

, מומחית התצוגה המובילה ושותפת רישיון המותג למסכי המחשב של פיליפס, מכריזה על ההשקה המחודשת של מסך המחשב BDM3470UP. מסך ה- UltraWide QHD בגודל 34" (86.7 ס"מ) מצויד במגוון רחב של מאפיינים לביצועים מצוינים וטכנולוגיות מתקדמות שיגבירו את רמת הפרודוקטיביות של המשתמש במשרד ואת ההנאה מהשימוש הביתי. טכנולוגיות CrystalClear בשילוב עם פאנל ה- IPS מבליטות את התמונה ואת הצבעים, בעוד תצוגת ה- UltraWide MultiView מספקת למשתמשים את השטח הנחוץ להם למשחק או לעבודה. כניסות ה- USB 3.0 וה-HDMI  הופכות את הקישוריות לנוחה מאי פעם, בעוד ה- SmartErgoBase מבטיח נוחות מירבית בזמן השימוש. המסך, המגיע עם שלל מאפיינים לנוחות וורסטיליות מירביות, מתברר כבחירה מצוינת עבור אנשי מקצוע ומשתמשים ביתיים.

 

תמונה פנורמית מדהימה

מסך ה- BDM3470UP החדש של פיליפס הוא ממש חגיגה לעיניים. פורמט ה- UltraWide 21:9 בשילוב עם רזולוציית ה- CrystalClear Quad HD 3440 x 1440, מבטיחה למשתמש ליהנות מתמונה פנורמית ברמה הגבוהה ביותר בפירוט מירבי. רמת הביצועים המרשימה של המסך מועצמת אף יותר על ידי כוחה של טכנולוגיית ה- IPS אשר מספקת תמונה חדה וצבעים נהדרים שהופכת כל צפייה בסרט בתמונה, או אפילו גלישה באינטרנט, לתענוג ויזואלי. תצוגת ה- IPS של המסך אף מציעה זוויות צפייה רחבות במיוחד של 178/178 מעלות, המאפשרות למשתמשים לצפות במסך כמעט מכל זווית- אידיאלי לצפייה משפחתית בסרט או כשנדרשים לעבוד כקבוצה על מסך אחד במשרד. מסך ה- BDM3470UP של פיליפס אף מצויד ב- SmartUniformity, מאפיין ייחודי המנטרל תנודות בצבע ובבהירות ומבטיח לצלמים, מעצבים, עורכים, וליתר אנשי המקצוע מתחום הוויזואליה, שהם יכולים לסמוך על דיוק הצבעים בתמונה שלפניהם.

 

 

מקום להתרחב

מסך ה- BDM3470UP של פיליפס, בגודל 34", בפורמט נרחב המציע למשתמשים שטח רב לכל הפרויקטים שלהם. בין אם עובדים לבד או במסגרת קבוצתית, המסך רחב מספיק על מנת להכיל גיליונות עבודה גדולים, טבלאות זו לצד זו, ניתוחי CAD-CAM מפורטים, או אפילו את כולם בו זמנית. מאפיין ה- MultiView מוסיף לרמת הוורסטיליות של המסך על ידי אפשרות של של מספר מכשירים במקביל לצפייה משותפת על גבי המסך. אנשי מקצוע העובדים על מספר פרויקטים במקביל יתחברו מאוד למסך, המבטיח להעלות את רמת הפרודוקטיביות ואף לאפשר למשתמשים לשלב בין עבודה לזמן הפנוי על מסך אחד. ואם במקרה הם זקוקים לשטח מסך נוסף, ניתן לנצל את העובדה שה- BDM3470UP הוא מסך ללא מסגרת, כך שאפשר לחבר אליו מסכים נוספים לשטח צפייה גדול יותר המעניק חוויית גיימינג מקיפה.

 

מקסימום נוחות בשימוש

משתמשי המסך יוכלו לעשות שימוש מלא ביכולות המסך בקלות רבה, הודות למגוון רחב של מאפייני נוחות וקישוריות. על מנת להקל על הכאב הפיזי המתלווה ליום עבודה ארוך על המחשב, מצויד המסך ב- SmartErgoBase המאפשר למשתמשים להטות, לסובב על הציר ולהפוך את זווית המסך, כמו גם להנמיך את גובהו עד לגובה השולחן כמעט, על מנת לכוון לזווית הנוחה ביותר. מאפיין ניהול הכבלים השימושי של המסך חוסך הבסיס גם סיבוכים מיותרים של כבלים חופשיים, עוד אחד ממאפייני הנוחות הרבים של ה- BDM3470UP’s. המסך אף מצויד בכניסת USB 3.0 מהירה במיוחד, המספקת קצב העברת מידע המהיר כמעט פי 10 מ- USB 2.0 סטנדרטי. המסך מגיע עם כניסת HDMI עם כל החומרה הנדרשת על מנת להתמודד עם תכני וידאו ואודיו גדולים ואיכותיים המועברים למסך באמצעות כבל אחד בלבד מהמחשב או כל מקור AV אחר. לסיום, מגיע ה- BDM3470UP עם זוג רמקולים באיכות גבוהה להנאה אודיו-ויזואלית מירבית.

דילוג לתוכן