מסטרקארד מקדמת את טכנולוגיית הדמיית כרטיסי אשראי ומאפשרת תשלומים באמצעות מכשירים ניידים ברחבי העולם

פרויקטים מבוססי ענן מפותחים ברחבי העולם ומאפשרים ללקוחות לבצע תשלומים ללא מגע באמצעות מכשירי הטלפון תומכי ה-NFC שלהם

 

צרכנים ברחבי העולם ממשיכים להעדיף להשתמש במכשירים הניידים שלהם במקום להשתמש במיני פתרונות מבוססי כרטיסי תשלום על מנת לבצע חלק גדול יותר מהרכישות שלהם בכרטיסי אשראי. פחות משנה מאז הכריזה על תמיכה בהדמיית כרטיס מארח (Host Card Emulation-HCE) ותוכנה מבוססת ענן, שמאפשרים לבצע עסקאות מאובטחות ללא מגע וכן תשלומים מרחוק, מסטרקארד הכריזה היום על פרויקטים הנמצאים בשלבי פיתוח שונים ביותר מ-15 מדינות. הפרויקטים הללו מספקים לצרכנים יותר אפשרויות לבצע תשלומים באמצעות מגוון מכשירים מבוססי אנדרואיד.

 

החלופה שמציעה מסטרקארד לגישת האלמנט המאובטח (Security Element-SE) בכל מה שנוגע להטמעת אישורי כרטיסים דיגיטליים במכשירים ניידים, התשלומים מבוססי הענן של מסטרקארד יוצרים בסיס לפריסה עולמית מהירה של שירותי תשלום ניידים. גישה זו מפשטת ומאיצה את תהליך הפריסה של היצע פתרונות תשלום ניידים ללא מגע בקרב מוסדות פיננסיים המנפיקים כרטיסים וספקי שירותים אחרים. כתוצאה מכך, מאות בעלי רישיונות אימצו את מסגרת העבודה הזו, על מנת להבטיח עיצוב מתחשב ופריסה מאובטחת של תשלומים ניידים.  למעלה מ-25 פיילוטים ותוכניות נמצאים בעיצומם במקומות שונים, לרבות אוסטרליה, קנדה, צרפת, גרמניה, איטליה, רוסיה, ספרד, בריטניה וארה״ב.

 

מספר בתי העסק התומכים בתוכנית הסוחרים ללא מגע של מסטרקארד – מקמעונאים מובילים וסוחרי שירות מהיר ועד חנויות נוחות, תחנות דלק, חנויות מכולת, בתי מרקחת, מכונות ממכר אוטומטיות, מגרשי חניה, תחבורה ציבורית ומוניות – גדל בתוך שנה משניים לשלושה מיליון, כאשר תשלומים ללא מגע באמצעות מסטרקארד מתקבלים כעת ב-68 מדינות. HCE נתמך במערכות הפעלה מבוססות אנדרואיד החל מגירסת קיטקט 4.4, אשר הושקה בנובמבר 2013 וממשיכה להיות מותקנת על גבי מכשירים חכמים פופולריים. הגישה של מסטרקארד משלבת תוכנה מותאמת אישית המותקנת על גבי המכשיר הנייד, יחד עם עיבוד מבוסס ענן.

דילוג לתוכן