מסטרקארד וישראכרט משיקות בישראל את שירות התשלומים הדיגיטלי MasterPass

מחזיקי כרטיסי אשראי של ישראכרט זוכים בהזדמנות להיות הראשונים בישראל שיוכלו לערוך קניות ביותר מ-250,000 חנויות מקוונות ברחבי העולם

מסטרקארד וישראכרט הכריזו היום על השקת MasterPass בישראל, שירות המאפשר למחזיקי כרטיסי אשראי של מסטרקארד לערוך קניות וליהנות מחוויית תשלום מקוונת באופן בטוח, פשוט ומהיר. הארנק הדיגיטלי של MasterPass שומר את פרטי הכרטיס ואת נתוני המשלוח בצורה מאובטחת, ויכול לשמור גם נתונים של כרטיסי מועדוני צרכנים. בעת ביצוע התשלום באתר באמצעות Buy with MasterPass, צרכנים לא נדרשים למלא את הפרטים האישיים שלהם שוב ושוב בכל חנות מקוונת, וכך נהנים מחוויית תשלום נוחה ומהירה יותר וכן מפחיתים את הסיכון של חשיפת מידע אישי בעת שימוש ברשתות שאינן מאובטחות כראוי. MasterPass מאפשר לצרכנים לשלם בעזרת הארנק הדיגיטלי המועדף עליהם מכל מכשיר, וכך מספק חוויית תשלום חדשנית – פשוטה כמו הקלקה או נגיעה במסך מגע, בחנויות או באמצעות הטלפון הנייד.

MasterPass הנו שירות חדשני ובינלאומי של מסטרקארד, וישראכרט היא הראשונה שמשיקה אותו בישראל, ובימים הקרובים השירות יהיה זמין במגוון רחב של אתרי קניות ואפליקציות מובילים, ביניהם: דומינו'ס פיצה, buy2, לופה ועוד, באמצעות MasterPass יוכלו הלקוחות לקנות ברשת בצורה מהירה, נוחה ובטוחה.

פתרון התשלום הדיגיטלי MasterPass פעיל ב-24 מדינות ברחבי העולם. לאחרונה הושק גם בגרמניה, בלגיה, הונגריה וטורקיה – וכעת הוא מגיע לישראל. מאז הושק בפברואר 2013, MasterPass פעיל וזמין בקרב יותר מרבע מיליון קמעונאים ברחבי העולם. מספר העסקאות שבוצעו באמצעות MasterPass באירופה גדל בששת החודשים האחרונים בשיעור ממוצע של 40% מדי חודש.

שירות התשלומים של MasterPass מציע לסוחרים דרך פשוטה לקבל תשלומים מארנקים דיגיטליים אשר הונפקו בכל מקום בעולם, הן באתרים והן במכשירים ניידים, כמו גם בעת קנייה בחנות, ובקרוב גם באמצעות טכנולוגיית NFC או על ידי סריקת קוד QR. MasterPass מציע לבנקים, סוחרים ושותפים את האפשרות לפתח את הארנקים הדיגיטליים שלהם, ומבטיח תמיכה של רשת עולמית.

אנדראס המברגר, מנהל מסטרקארד ישראל: ״אנחנו חיים בעולם דיגיטלי, שבו הרגלי הצריכה משתנים במהירות גבוהה, וכן עדים לנקודת מפנה טכנולוגית שלא נראתה כמותה מאז המצאת כרטיסי אשראי מגנטיים. הצרכנים יכולים כיום לנהל את הקניות שלהם באופן מקוון באמצעות הסמארטפונים שלהם, בעודם נמצאים בכל מקום. מסטרקארד יצרה פתרון תשלום דיגיטלי אשר מתאים את עצמו להרגלים החדשים, על מנת להמשיך ולפשט את תהליך התשלום למען הצרכנים".

רונן שטיין, מנכ״ל ישראכרט: ״ישראכרט גאה להיות שותפה להשקת MasterPass של מסטרקארד בישראל. הצרכן הישראלי, נחשב לצרכן טכנולוגי מתקדם המאמץ במהירות טכנולוגיות ופלטפורמות חדשניות אשר מעניקות לו ערך מוסף. השנה רכשו למעלה מ-82% מהצרכנים בישראל מוצרים ושירותים דרך האינטרנט וכעת, ישראכרט יכולה להעניק ללקוחותיה חווית קניות חדשה ולספק להם את הדרך המהירה, הבטוחה והפשוטה ביותר לקניות ברשת״.

דילוג לתוכן