מנקיינד תורמת Afrezza® לתמיכה באנשים עם סוכרת שנפגעו מהוריקן מריה בפוארטו ריקו

ווסטלייק וילג', קליפורניה, 12 באוקטובר 2017, (GLOBE NEWSWIRE):
חברת מנקיינד (Nasdaq:MNKD) (TASE:MNKD) הודיעה היום על התמיכה של החברה בקורבנות של הוריקן מריה בפוארטו ריקו באמצעות תרומה של Afrezza®, (אינסולין הומני) באבקה לשאיפה. התרומה תישלח השבוע באמצעות American Family Airlift (AFA), ארגון סיוע שהוקם על ידי הקטור הויוס וד"ר סזר סיירה – שני ילידי פוארטו ריקו שלהוטים לעזור לנזקקים. AFA, שעוסק באיסוף אספקה רפואית ועוזר לתאם את ההטסה של האספקה הרפואית הזאת לפוארטו ריקו, חבר לכמה בתי חולים וארגונים כדי לסייע בפעולות הסיוע שלהם.
"אחוז המבוגרים עם סוכרת בפוארטו ריקו הוא מהגבוהים ביותר בארצות הברית1", אמר מייקל קסטניה, מנהל העסקים הראשי של חברת מנקיינד. "זאת חובתנו לעזור. מאות אלפי תושבים נפגעו קשות מהוריקן מריה, רבים מהם עם סוכרת. כשאנשים כה רבים לא יכולים לקבל גישה לאספקה הרפואית שלהם, גישה לאינסולין נשאף כמו Afrezza יכולה להעניק סיוע למבוגרים שחיים עם סוכרת בקהילות שנפגעו".
Afrezza, שזמינה לפי מרשם בלבד, היא אינסולין נשאף עם פעולה מהירה שמשמש לשיפור השליטה הגליקמית במבוגרים עם סוכרת. זאת התרומה השנייה של Afrezza שמנקיינד תרמה בחודשיים האחרונים כדי לסייע בפעולות סיוע בהוריקנים האחרונים. למידע נוסף, כולל מידע בטיחות חשוב על Afrezza®, בקרו באתר www.afrezza.com.
קשה להתאוששות מאסון כמו זה שהשאיר אחריו הוריקן מריה", אמר קסטניה. "אנחנו מקווים שהתמיכה שלנו באנשים עם סוכרת מסייעת להם במשהו בדרכם הארוכה להתאוששות, ונמשיך להעריך אפשרויות לסייע לאנשים שבגלל הנסיבות אין להם גישה לאספקה שלהם".

דילוג לתוכן