מנקיינד מעדכנת לגבי ההנהלה הבכירה

מייקל קסטניה מונה למנהל עסקים ראשי וחבר במועצת המנהלים של MannKind
ולנסיה, קליפורניה, 30 במאי 2017, (GLOBE NEWSWIRE):
MannKind Corporation מנקיינד (Nasdaq:MNKD) (TASE:MNKD) הודיעה היום שמועצת המנהלים שלה מינתה את מייקל קסטניה, ד"ר לרוקחות, למנהל עסקים ראשי בתוקף מ-25 במאי 2017. ד"ר קסטניה החליף את מתיו פפר, ששימש כמנהל עסקים ראשי וגם כמנהל כספים ראשי מאז ינואר 2016 וכמנהל עסקים ראשי מ-2008 עד 2016. כדי לאפשר העברה מסודרת, מר פפר ימשיך לעבוד בחברה בתפקיד ייעוץ עד סוף יולי 2017.
בנוסף, ב-25 במאי 2017 ד"ר קסטניה מונה למועצת המנהלים של MannKind.
קנט קרסה, יו"ר מועצת המנהלים, אמר: "מועצת המנהלים אסירת תודה מאוד למאט על שירותו המסור לחברה בתשע השנים האחרונות. מאט בנה בהצלחה את הבסיס של החברה כשעברה את השינוי לישות מסחרית והכין ביעילות את מייקל להיות יורשו". מר קרסה המשיך: "מייקל הפגין מומחיות מסחרית עמוקה בתפקידו הקודם כמנהל מסחרי ראשי כשבנה מלמטה למעלה את היכולות שנחוצות כדי למצב את Afrezza ואת החברה לצמיחה בעתיד. בהנהגתו של מייקל, מספר המרשמים החדשים של Afrezza גדלים בהתמדה מאז ההשקה של MannKind והסיכויים העתידיים לגבי המוצר החדשני הזה טובים מאוד. מועצת המנהלים נלהבת לנוע קדימה בהנהגתו של מייקל".
ד"ר קסטניה אמר: "לכבוד הוא לי להוביל את MannKind לשלב הצמיחה הבא. האינסולין הנשאף שלנו, Afrezza, הוא באמת מוצר מבודל שיעזור למיליוני אנשים שסובלים מסוכרת. ההתמקדות המתמדת שלנו בהעצמת אנשים לנצח במאבק היומיומי של ניהול הסוכרת שלהם יבדל את MannKind".
רוז אלינאיה, כיום סגנית נשיא בכירה ומנהלת חשבונאות ראשית של החברה, תמלא את התפקיד של מנהלת כספים ראשית בפועל עד שימונה מנהל כספים ראשי קבוע.
ד"ר קסטניה אמר: "אני שמח שרוז ממלאת את התפקיד הזה כי אני אפיק תועלת רבה מ-14 שנות הניסיון שלה בחברת MannKind. היא תהיה נכס חשוב עבורי כשאכנס לתפקידי החדש".

דילוג לתוכן