מנקיינד מודיעה על שיתוף פעולה עם JDRF

MannKind Corporation מנקיינד (Nasdaq:MNKD) (TASE:MNKD) הודיעה היום על התקשרותה בחוזה לשיתוף פעולה עם JDRF (שנקראה בעבר הקרן למחקר סוכרת נעורים), הארגון הגלובלי המוביל שמממן מחקרים על סוכרת סוג 1. שיתוף הפעולה ישלב בין המשאבים המדעיים ומשאבי האנוש הרבים של JDRF וההשתתפות הפעילה של MannKind במחקר ופיתוח בתחום הסוכרת כדי לקדם טיפולים ותרופות בתחומים של התאמה אסטרטגית שיכולים לשנות את חייהם של אנשים עם סוכרת. התמקדות של שיתוף הפעולה תהיה בשימוש ב-Afrezza®, עם שיטת מתן האינסולין הייחודית שלה, באוכלוסיית הילדים.
"אנחנו נלהבים לעבוד עם JDRF והמומחים המדעיים המובילים, הרופאים בקהילה והאנשים עם סוכרת שקשורים לארגון הזה", אמר ד"ר ריי אורבנסקי, המנהל הרפואי הראשי של MannKind Corporation. "כבר התחלנו להעריך את Afrezza לשימוש באוכלוסיית הילדים ואנחנו מצפים לעבודה עם JDRF לקידום האינטרסים המשותפים שלנו בקידום תרופות לכל החולים עם סוכרת סוג 1".
"JDRF שמחה לחבור ל-MannKind כדי לחקור הזדמנויות לעזור להרחיב את הזמינות של Afrezza לקהילת הסוכרת סוג 1 שמעוניינת להפיק תועלת מהתרופה החשובה הזאת", אמר ד"ר אהרון קובלסקי, מנהל המשימה הראשי של JDRF, סגן נשיא למחקר. "MannKind היא ארגון יוצא מהכלל שמתמקד במתן מענה לצרכים של אנשים שחיים עם סוכרת סוג 1 ואנחנו מצפים לעבודה המשותפת ולהמשיך לבצע מחקרים כדי לשפר את חייהם של אנשים עם סוכרת סוג 1".

דילוג לתוכן