מנכ"ל תרו קאל סונדרם יחזור למטה סאן פארמה עד סוף 2016

הותורן, ניו יורק, 7 ביולי 2016, (BUSINESS WIRE) :
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) ("תרו" או "החברה") הודיעה היום שהמנכ"ל שלה, קאל סונדרם, הודיע למועצת המנהלים של תרו על כוונתו להתפטר מתפקידו כמנכ"ל עד סוף השנה הקלנדרית הנוכחית. מר סונדרם יחזור להודו, למלא משרה בכירה במטה הגלובלי של סאן פארמה אחרי סיום תפקידו בתרו בסוף 2016.
מועצת המנהלים של החברה תבצע תהליך פורמלי למינוי מנכ"ל שיתמקד אך ורק בתרו. מר סונדרם יסייע למועצת המנהלים בחיפוש, ויישאר בתרו עד סוף 2016 כדי להבטיח העברת תפקיד חלקה ומוצלחת למחליפו.
בהתייחסו לשינוי, מר דיליפ שאנגבי, היו"ר של תרו, אמר: "בשם כל מועצת המנהלים של תרו, ברצוני להודות לקאל על תרומותיו הרבות לתרו – הענקת מנהיגות משמעותית בתקופה מאתגרת גם לחברה וגם לענף, המחויבות והמסירות שלו להיות הכוח המניע מאחורי הכיוון האסטרטגי של תרו, והובלת החברה במסלול צמיחה יציב ועקבי – שהביא לביצועים פיננסיים ותפעוליים חזקים".
מר סונדרם הוסיף: "אני אסיר תודה שזכיתי להשתייך לתרו בארבע השנים האחרונות כחבר במועצת המנהלים ושלוש שנים כמנכ"ל. אני גם גאה במה שהצוות של תרו השיג בתקופה הזאת. לפי כל אמות המידה, הביצוע של החברה בשנים האחרונות היה טוב מאוד, וכתוצאה מכך תרו ממוצבת היטב להמשיך לצמוח ולהצליח". מר סונדרם סיכם: "ברצוני להודות למועצת המנהלים, להנהלה הבכירה ולעובדי תרו על תמיכתם במהלך השנים".

דילוג לתוכן