שי אוזון, מנכ"ל One1

מנכ"ל קבוצת One1 שי אוזון פורש מתפקידו לאחר שש שנים

 

 

 

מנכ"ל קבוצת One1, שי אוזון, פורש מתפקידו לאחר שש שנים. פרישתו תכנס לתוקף ב-31 במרץ 2019, ואת מקומו ימלא יו"ר קבוצת One1 עדי אייל.

במהלך כהונתו של אוזון רשמה One1 הישגים מרשימים. היא הגיעה לשווי של כמיליארד ₪ בבורסה בתל אביב וביססה את מקומה כאחת מחברות שירותי המחשוב וה-IT המובילות בישראל, עם כ-4,000 עובדים ומאות לקוחות מובילים בארץ ובחו"ל. אוזון הוביל ב-One1 אסטרטגיה של צמיחה על ידי כניסה לתחומים טכנולוגיים חדשים. את מקומו ימלא, כאמור, יו"ר One1 מר עדי אייל.

לדברי אוזון, "בשש השנים האחרונות נהניתי מהאתגר המקצועי של ניהול חברת One1, תוך מיקוד בבניית מנועי צמיחה ובכניסה לעולמות תוכן חדשים שישמשו את החברה בשנים הקרובות. כעת אני מעוניין לממש את ניסיוני ויכולותיי באתגרים חדשים. אני גאה בהפיכתה של One1 לחברה מובילה בענף ה-IT בישראל, ומבקש להודות ליו"ר עדי אייל ולכל העובדים והמנהלים על שנים נפלאות כמנכ"ל הקבוצה. הצלחנו להביא את One1 להישגים מרשימים יחד, ואני בטוח שהחברה תוסיף להתבסס ולחזק את מעמדה כמובילה בענף, ולייצר ערך ללקוחות ולמשקיעים".

עדי אייל, יו"ר One1: "בהובלתו של שי אוזון, קבוצת One1 הרחיבה משמעותית את עסקיה, תוך שהיא מובילה אסטרטגיית צמיחה וחדשנות בשוק דינאמי ותחרותי. אני מודה לשי על תרומתו הגדולה ל-One1 ומאחל לו, באופן אישי ובשם חברי הדירקטוריון, הצלחה רבה בהמשך דרכו".

דילוג לתוכן