מנורז מציגה מערכת מעקב אחר חריגות בטמפרטורת מערכות קירור

באמצעות המערכת ניתן למנוע מקרים של פגיעה במערכות מחשוב, חדרי שרתים, חדרים נקיים וטכנולוגיות ברמת רגישות גבוהה חברת מנורז בע"מ , מהחברות הוותיקות והמובילות בפיתוח ושיווק פתרונות מדידה ובקרה, מציגה את SenseTemp, מערכת חדשנית המאפשרת מעקב וניטור מרחוק באמצעות אינטרנט אחר טמפרטורת מערכות אחסון ניידות ונייחות.
המערכת מאפשרת להעביר בזמן אמת התראות במקרים של חריגה מהטמפרטורה הנדרשת באמצעות הודעה למכשיר הסלולר, למחשב או למרכז בקרה. כך ניתן למנוע פגיעה במערכות טכנולוגיות מתקדמות ורגישות וחדרי אחסון של שרתים הזקוקים לשמירה קבועה על טמפרטורת מסוימת.
מדובר במערכת מתקדמת מבוססת web וסלולר ומצוידת בחיישנים ברגישות גבוהה עם למידה עצמית העוקבים אחר שינויים בטמפרטורת האחסון. כל חריגה מייצרת התראה מיידית לגורם הממונה על כך בחברה כגון מנהל התפעול ,הלוגיסטיקה או מנהל מערכות המידע.
המערכת מאפשרת גם לבצע מעקב קבוע דרך מרכזי בקרה וכך לצפות מרחוק אחר הנתונים הנאספים ממערכות האחסון, משאיות וכו'. כמו כן, ניתן להפיק טבלאות מעקב שונות על גבי מסמכי אקסל, ליצור גרפים ולבצע פילוחים סטטיסטיים שונים בהתאם לצורך. נתוני המעקב נשמרים וניתנים לגיבוי לאורך זמן ומאפשרים לבצע בקרת תהליכים וניתוח המערכות השונות.
המערכת מיועדת להתקנה בחדרי שרתים, מעבדות וחדרים נקיים, מעבדות וחדרי אחסון של מערכות טכנולוגיות מתקדמות בעלי רגישות גבוהה.
לדברי רפי רז, מחברת מנורז, "מערכות טכנולוגיות בעלי רגישות גבוהה הנחשפים לטמפרטורה החורגת מהגדרות היצרן עלולות להינזק ולגרום לפגיעה משמעותית בפעילות העסקית הסדירה ולנזק של מאות אלפי שקל. אנו מעניקים פתרון טכנולוגי ייחודי ומתקדם המאפשר לארגונים לוודא 24X7 כי המערכות אכן מאוחסנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ותעדכן בזמן אמת את הגורמים האחראים על כך בכל מקרה של חריגה".

דילוג לתוכן