מנוע חיפוש טיסות ראשון מסוגו בעולם!

יחפש עבורך את הטיסה הזולה ביותר מבין 4 מיליון טיסות

ALICE – מנוע חיפוש טיסות ראשון מסוגו בעולם, שמאפשר טווח חיפוש נרחב מבחינת יעדים ותאריכים, ומבטיח למצוא את הטיסה המתאימה ביותר לדרישותיכם והזולה ביותר!
מנוע החיפוש החדש ALICE , פרי פיתוח ישראלי, הוא היחיד שמאפשר בחירה של יותר מיעד אחד, חיפוש טיסות בכל טווח תאריכים שתבחרו, סינון טיסות לפי עצירות ביניים או טיסות ישירות, שעות המראה ונחיתה, מאפשר לקבל הצעות רק מחברות תעופה שתבחרו, והכל בהתאם למסגרת התקציב שתקבעו. ALICE הוא המנוע היחידי שיש בו מידע על כ-4 מיליון טיסות בחצי השנה הקרובה, מה שמבטיח לכם לאתר את הטיסה המתאימה ביותר עבורכם, במחיר הזול ביותר.

ALICE הוא מנוע חיפוש טיסות ראשון מסוגו בעולם, שעולה לאוויר בימים אלו בישראל. פלטפורמת האתר מחוברת לכל חברות התעופה בארץ ובעולם ויש בה מידע על כל הטיסות, עד חצי שנה קדימה. כלי הסינון המתקדמים במערכת של Alice מאפשרים לגולש לבנות את הפרופיל האישי שלו ולקבל תוצאות מדויקות עבורו, לפי סינון של פרמטרים שחשובים לו, ולמצוא במהירות את הטיסות הזולות והאטרקטיביות ביותר, שלרוב מסתתרות מכם וקשה לאתר אותן. חיפוש טיסות זולות עד עכשיו היה קשה ומתסכל, ונתן תוצאות חלקיות מאד, שאילצו את הגולש להתפשר – ולהזמין טיסות יקרות הרבה יותר ממה שאפשר.

יניב שולדנפרי, היזם והבעלים של ALICE: "מנועי חיפוש הטיסות שפועלים בארץ ובעולם לא יודעים להתמודד עם שאלות רחבות וגמישות, אלא דורשים הגדרות מדויקות כגון תאריכים ספציפיים, מה שמונע מהגולש לאתר את הטיסה הכי זולה. ALICE הינו מנוע חיפוש משוכלל, שמבקש מהגולש רק 3 נתונים כדי לאתר עבורו מגוון טיסות זולות".

לראשונה בעולם מושק מנוע חיפוש טיסות גמיש המחובר לכל חברות התעופה בעולם, שיודע לאתר את הטיסות האטרקטיביות ביותר לכל גולש, עד חצי שנה קדימה, כשהן ממוינות לפי קטגוריות רבות: מחיר, חברות תעופה, סוג הטיסה, משך עצירת הביניים (אם בכלל), שעות המראה ונחיתה וכד'. מערכת החיפוש של Alice רואה מאחורי הקלעים בכל רגע כ-4 מיליון טיסות בקירוב, אשר מתעדכנות מדי כמה שניות – ועל ידי כך Alice יודעת בדיוק איפה "מסתתרים" כרטיסי הטיסה הזולים והאטרקטיביים ביותר שיש לעולם להציע.

יניב שולדנפרי: "מנועי חיפוש הטיסות הקיימים כיום לא יודעים להתמודד עם שאלות רחבות וגמישות, כגון תקופת הנסיעה ויעדי הטיסה, אלא דורשים הגדרות מדויקות כמו יעד ותאריכים ספציפיים. לכן הגולש יתקל בקושי רב בחיפושיו אחר טיסה רלוונטית עבורו, ותמיד יקבל את אותן התשובות בכל מנוע חיפוש, מבלי שייחשף לטיסות הכי אטרקטיביות עבורו, וייאלץ להתפשר על המחיר שימצא. השוני ב- Alice הוא שבנינו מערכת חיפוש טיסות מתקדמת שלא הייתה קיימת עד כה בעולם, ולמעשה הופכת לחלוטין את אופי חיפוש הטיסה. אתה מזין בפשטות רק 3 נתונים – יעד הטיסה (ניתן להכניס מספר יעדים באותו החיפוש), טווח תאריכים (ניתן לבחור טווח מאוד רחב של שבועיים, חודש ואף יותר מכך) וטווח לילות שתרצה לשהות בחו"ל – והמערכת תציע לך את קומבינציות הטיסות הכי זולות בעולם. ככל שהגולש יהיה גמיש יותר ויבקש יותר מיעד אחד או יותר מאזור תאריכים סגור אחד, כך המערכת תוכל למצוא לו התאמות אטרקטיביות יותר".

ב- Alice אפיינו את יעדי הטיסה וזמן החופשה של הנוסע הישראלי – מתי, איך ולאן הוא טס, ויצרו פרופיל של הנוסע הישראלי הפופולארי. פונקציה יעילה מאוד שהכניסו במערכת של Alice הינה שהגולש יכול לשמור חיפושים שנעשו על ידו ולקבל התראות יומיות בנוגע לשינויים צפויים במחירי כרטיסי הטיסה שנמצאים בחיפוש שלו.

יניב שולדנפרי: "הטכנולוגיה שלנו רואה בכל רגע יותר מ-4 מיליון קומבינציות טיסה, וזה רק בישראל. לאחר שנתיים של פיתוח אינטנסיבי, אנו גאים להשיק לראשונה בעולם מערכת משוכללת לחיפוש טיסות גמיש שיודעת בדיוק איפה נמצאים כרטיסי הטיסה הכי אטרקטיביים וזולים לגולש. בנינו ממשק חיפוש ייחודי ובשיתוף עם כל חברות התעופה בעולם. חווית המשתמש היא ייחודית, קלילה ונעימה, ושונה מכל מנוע חיפוש טיסות אחר".

כתובת מנוע החיפוש: www.alice.co.il

דילוג לתוכן