ממשיכים בצמיחה: מכירות CTERA במחצית הראשונה של 2015 עלו על סך מכירות החברה ב-2014

חברת CTERA הישראלית, המתמחה בפתרונות אחסון מבוססי ענן, ופעילה במספר שווקים ברחבי העולם, מכריזה היום כי מכירותיה בחצי השנה הראשונה של 2015 עלו סך כלל המכירות של החברה ב-2014. נתונים מרשימים אלו הושגו הודות למספר זכיות אסטרגיות ליישום מערכות החברה אצל ארגוני אנטרפרייז גלובאליים. הכרזה זו מגיעה בהמשך להכרה העולמית לה זוכה פלטפורמת ה-Enterprise File Services של CTERA, בזכות ביצועים יוצאי דופן ביחס למקובל בתעשייה.

בין העסקאות הבולטות של CTERA השנה ישנן זכיות בחברות גלובאליות מובילות כגון Céline (מבית לואי ויטון), Delaware North Companies, חברת התקשורת Learfield, Live Nation Entertainment, מדינת טקסס ועוד. הפלטפורמה של CTERA נבחרה על ידי ארגוני פיננסיים עולמיים, בהם שני מוסדות פיננסיים המשתייכים לרשימת ה-Fortune 100 ובנק קמעונאי נוסף המשתייך לרשימת ה-Fortune500.

CTERA השיקה בחודש מאי האחרון את גרסת 5.0 של פלטפורמת ה-Enterprise File Services, הכולל למעלה מ-100 תכונות חדשות המסייעות במתן פתרון מקיף ומלא יותר לשירותי קבצים מבוססי-ענן. פלטפורמה זו זכתה להכרה רשמית ומקצועית כשדורגה לראשונה ברביע הקסם של גרטנר בתחום סנכרון ושיתוף קבצים ארגוני. כמו כן זכתה הפלטפורמה בפרס ה-MVP של מגזין Computer Technology Review לשנת 2015 ובשני פרסי IT World Awards.

"CTERA נוסדה על בסיס החזון לספק לארגונים וספקי שירותים ערכת כלים פשוטה ומאובטחת לטיפול באתגרי ניהול הקבצים תוך אבטחת המידע הארגוני, שניתן להטמיע בהתאם לצרכיהם האישיים" אומר לירן אשל, מנכ"ל ומייסד-שותף ב-CTERA. "ההצלחה שלנו בששת החודשים האחרונים מהווה חותמת להשגת מטרותינו, כאשר במקביל אנו מסייעים לשותפינו להשיג את מטרותיהם. לוח הזמנים שלנו למחצית השניה של 2015 מוכיח כי הביקוש למוצרי CTERA ממשיך לעלות".

דילוג לתוכן