ממשיכה להתרחב: Fyber שוכרת ארבע קומות בבניין "אינטרגרין 2" בפתח תקווה

, אשר רכשה לפני שנה את Inneractive הישראלית בסכום של 86 מיליון דולר ולאחרונה מינתה שדרת ניהול ישראלית בראשותו של מנכ"ל החברה החדשה זיו אלול, ממשיכה להתרחב. לשם כך, היא תשכור ארבע קומות בבניין אינטרגרין 2 החדש בפ"ת, המשתרעות על פני 2500 מ"ר לחוזה שנחתם ל-5 שנים. הבניין תוכנן על ידי "פרייס אדריכלים" והמשרדים יעוצבו על ידי סטודיו "סמואלוב" ויכילו אלמנטים של טבע ושלווה, כולל עץ חי, הגדול מסוגו שיוכנס לתוך בניין משרדים, שיתפרש על פני גובה של כ-3 מטרים בקומות המשרדים של החברה.
החברה מונה כ-400 עובדים ברחבי העולם כאשר קרוב ל-200 עובדים צפויים להיות בישראל. עיקר הגדילה בישראל תגיע מהצד הטכנולוגי ומחלקת הפיתוח של החברה צפויה להתרחב בישראל על מנת לתמוך בכל קבוצת פייבר העולמית. החברה משקיעה משאבים רבים בעיצוב המשרדים החדשים אשר צפויים לשלב בין סגנון תעשייתי לבין אלמנטים מן הטבע.
מנכ"ל Fyber וממייסדי Inneractive, זיו אלול, ציין כי "הנוכחות בישראל מתרחבת מכיוון שכבר לא מדובר רק באינראקטיב, אלא בפייבר. היה חשוב לנו ליצור בית חדש ברמת הקבוצה שיאפשר לעובדים להרגיש חלק מהזהות החדשה וכחלק מפייבר העולמית. השכרת קומות Fyber" במקום שהופך להיות מרכז העצבים של גוש דן הוא צעד מתבקש וקשור לצמיחתה של החברה. ה-DNA של החברה מבוסס על אינטימיות לצד קצב עבודה גבוה מאוד ועל כן השקענו הרבה ביצירת סביבת עבודה נעימה שמעודדת תפוקה גבוהה לצד איזון מנטלי. אנחנו מתכוננים לגייס את הטובים ביותר בתנאים הטובים ביותר".
פייבר מפתחת טכנולוגיות לפרסום מודעות וידאו במובייל ועוזרת למפתחי אפליקציות למקסם את ההכנסות שלהם תוך שמירה על חווית משתמש נעימה. פייבר מגיעה ליותר ממיליארד משתמשים ייחודיים בחודש ביותר מ-180 מדינות.

דילוג לתוכן