ממשחקים לתכנונים גדולים: טכנולוגיית Enlighten של ARM מתרחבת לשווקים חדשים

Geomerics, חברה של ARM, הכריזה כי טכנולוגיית התאורה בזמן אמת שלה, ה-Enlighten™, אשר נמצאת בשימוש במגוון משחקים ידועי-שם כדוגמת Star Wars™ Battlefront™, תיושם מעתה ליצירת בתים וירטואליים לדוגמה לשוק הנדל"ן הבינלאומי. חברת Yugen האוסטרלית קיבלה רישיון לטכנולוגיה כדי ליצור ויזואליזציות ארכיטקטוניות עבור מפתחים המוכרים נכסים מתוכניות או עבור משקיעים שאין ביכולתם לבקר באתר הפיסי. כדי לספק לקונים חוויה מלאה של הנכס יוצרת חברת יוגן מודלים וירטואליים תלת ממדיים המשתמשים ב-Unreal® Enging 4 וב-Enlighter. המודלים מאפשרים ללקוח לראות את הנכס ביום או בלילה או לשנות כל אלמנט תכנוני בזמן אמת, מה שמקנה להם משוב מיידי כיצד כל שינוי ישפיע על תאורת הנכס.
"טכנולוגיית Enlighten תאפשר ללקוחות של Yugen לחוות את הנכס המוגמר וליצור תכנונים פנימיים מלאים עוד לפני שהונחו היסודות", אומר כריס פורטהאוס, סגן נשיא מחלקת תווכת (Middleware) משחקים ב-ARM. "לא משנה היכן בעולם הם נמצאים, הלקוחות יוכלו לראות בדיוק במה הם משקיעים ולהכניס את השינויים והדקויות שיאפשרו להם לקבל בדיוק את מה שהם רוצים. הויזואליזציות האינטראקטיביות, עם התאורה הריאליסטית בזמן אמת, יכולות לספק ערך עצום למפתחים, לבנאים ולמשווקי הפרויקטים כאחד".
תאורה גלובלית איכותית בזמן אמת – האינטראקציה של האור עם אובייקטים בזירה – היא קריטית עבור ויזואליזציות דיגיטליות. Evermotion – יוצרת התכנים הגדולה ביותר עבור תחום הוויזואליזציה הארכיטקטונית, ערכה לאחרונה מחקר שמדגים את הביקוש הגבוה לטכנולוגיה הזו בענף הבנייה, ההנדסה והאדריכלות. בסקר שכלל יותר מ-400 לקוחות, ביניהם אדריכלים, אמני וירטואליזציה ארכיטקטונית ומעצבים, נמצא כי יותר ממחצית המשיבים ראו בתאורה הגלובלית הדינמית נכס בעל חשיבות עליונה לענף שלהם.

דילוג לתוכן