ממחשבים לנעליים

 

 

ענקית הטכנולוגיה HP  יוצרת את הנעליים האינדיבידואליות הראשונות

 

 

כשטכנולוגיה וספורט נפגשים: בשיתוף פעולה יוצא דופן HP ו-BROOKS  יוצרים את נעלי הריצה האינדיבידואליות הראשונות המבוססות על נתונים ביו-מכנים. ענקית הטכנולוגיה סורקת את כל נתוני כף הרגל והצעידה, ומותג הריצה הבינלאומי מספק פתרונות מותאמים, כדי לייצר את הנעל האידאלית שתגיע עד הבית

 

האם בקרוב ישתנה האופן שבו אנחנו רוכשים נעליים? בתחילת 2019 עתידה להגיע לחנויות ברחבי הארץ טכנולוגיה מהפכנית שתאפשר לכל אחד ליצור זוג נעלי ריצה שיתאימו בצורה האידאלית ביותר לגוף, רגל ואופן ההליכה והריצה שלו.

 

מדובר בשיתוף פעולה יוצא דופן בין ענקית הטכנולוגיהHP  ומותג הריצה הבינלאומי BROOKS  שמעורר הדים ברחבי העולם. הראשונה אחראית על איסוף הנתונים הביומכניים המדויקים ביותר בעמדות ה-" FitStation" הכוללות בין היתר סריקה תלת מימדית של הרגל, מדידת הלחץ שמפעילה כל נקודה בכף הרגל ואנליזה של דפוסי הריצה, ועל סמך כך יצירת פרופיל ייחודי לכל לקוח.

 

בהתאם לפרופיל, תציע BROOKS את הפתרונות האינדיבידואליים המתאימים ביותר ממאגר טכנולוגיות רחב, כמו למשל סוג קצף הכריות ועוביין, מיקום וגודל הקשתות בסולייה וכו'. משם, יועברו כלל הנתונים למפעל לייצור הנעל האישית, "Brooks Genesys" – שתגיע אליכם עד הבית.

 

 

Brooks הינה חברה אמריקאית שמרכזה בסיאטל המייצרת נעלי ריצה וביגוד ספורט לגברים ולנשים החל משנת 1914. מייסד החברה הוא ג'ון ברוקס גולדנברג שהקים אותה בגיל 22. כיום החברה הינה חלק מתאגיד החברות Berkshire Hathaway Inc של וורן באפט.

 

החברה  נחשבת למקצועית ביותר בתחום הריצה ומובילה מזה כשנתיים את שוק הריצה האמריקאי עם נתח שוק של 25%, מתוך שוק הנעליים, על פי נתוני NPD, חברת מחקרי השוק האמריקאית המובילה.

 

"ברוקס" משווקת את מוצריה ביותר מ-50 מדינות ברחבי העולם, לאחרונה היא התרחבה גם לדרום קוריאה, מקסיקו והודו. החברה דוגלת בגישה המטפחת ספורטאים צעירים ומלווה אותם לאורך הקריירה משלבי התיכון והקולג' ועד התחרויות ברמות הגבוהות ביותר. החברה זכתה להוקרה בשל תכניות קיימות סביבתית שהיא מפעילה והחדשנות הטכנית של מוצריה.

 

את נעלי "BROOKS" מייבאת לישראל חברת ר.א.ן ספורט משנת 2003. המותג "ברוקס" המותג נמכר בחנויות ריצה וספורט מקצועיות.

 

דילוג לתוכן