מלם-תים יישמה פרויקט מחשוב רחב היקף ב-.com888

מלם-תים סיימה לאחרונה פרויקט יישום מערכת ERP/CRM Microsoft בחברת 888.com, חברת ההימורים המקוונים המובילה בעולם.זהו פרויקט ייחודי, המיושם לראשונה בישראל בחברה גלובלית וכולל יישום מלא של מערכת זו. הפתרון משרת כ-300 משתמשים בפריסה גלובלית וכולל את עובדבמסגרת הפרויקט ביצעה מלם-תים יישום מלא של מערכת משולבת של ERP (DYNAMICS AX ) ו-CRM (DYNAMICS CRM), הכולל את כל שלבי האפיון, התאמה, פיתוח, התקנה, הטמעה והדרכת המשתמשים במספר מדינות. בנוסף, כולל הפרויקט יישום מגוון מודולים: פיננסים ורכש, HR ושותפים עסקיים. היישום הינו ברמת Back Office ו- Front מול השותפים העסקיים.
 
"פרויקט זה הינו למעשה יישום ראשון בארץ של מערכת ה-AX בחברה גלובלית גדולה. אין ספק ש- 888 הוכיחו את עצמם כ-early adaptor אמיתי- לקוח המקפיד להיות תמיד בחזית הקדמה הטכנולוגית ומוכן להיות הראשון להטמיע פתרונות חדשים, וכך להרוויח את הערכים המוספים הגלומים בהטמעה מסוג זה לקידום החברה", כך מסרה רונית ליניק, מנהלת אגף פרויקטים ייעודיים במלם-תים. "תמיכתה המסיבית של חברת מיקרוסופט בכל שלבי הפרויקט הוכיחה שוב את יכולתה לעבוד עם לקוחותיה ושותפיה העסקיים ולקדם את הצלחתם העסקית של כל הצדדים. יישום זה מציב את מלם מערכות כחברה המובילה ביישום מערכת ה- AX. שילובה של מערכת זו עם פלטפורמת ה- Dynamics, תוך שילובם של הבנות עסקיות מעמיקות ויכולות טכנולוגיות גבוהות, מאפשרת ללקוחותינו למצות את יתרונות מוצר זה על כל היבטיו".
 
זיוה חייט, מנהלת קבוצת הפתרונות העסקיים, מיקרוסופט "חבילת ה-ERP של מיקרוסופט שהושקה לפני חודשים ספורים, עושה כבר דרכה לזרם המרכזי של העסקים והארגונים בישראל. בדומה לפתרון ה-CRM, פתרון ה-ERP מציע הטמעה קלה ומהירה, ממשקים מוכרים וידידותיים, פונקציונאליות עשירה – שמניבים כולם החזר השקעה מהיר. ההטמעה ב-888 מעידה על תמיכת הפתרונות הללו גם בארגונים גלובאליים המריצים מערכות מידע קריטיות עם עיבודים מקוונים בזמן אמת".            
 

דילוג לתוכן