מלם תים חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת רדיס לאבס

תשווק ותטמיע את גרסאות האנטרפרייז של תוכנת ניהול מסדי הנתונים בישראל

Team Software, חטיבת התוכנה של קבוצת מלם תים הודיעה על חתימת הסכם שיתוף פעולה עם חברת רדיס לאבס  ,(Redis Labs)במסגרתו תשווק ותטמיע את גרסאות האנטרפרייז של התוכנה בישראל.

רדיס לאבס היא חברת תוכנה ישראלית מצליחה, המפתחת ומספקת בסיס נתוניםNoSQL  בקוד פתוח ,Redis שהפך לקוד הפתוח הפופולרי ביותר בעולם. טכנולוגיית ניהול מסדי הנתונים Redis היא טכנולוגיית הביג דאטה הצומחת ביותר בעולם. לחברה כ- 70,000 לקוחות בעולם וביניהם 8,200 ארגונים גדולים, כגון בנקים, חברות אשראי, רשתות קמעונאיות, חברות טכנולוגיה, חברות פרסום, רשתות חברתיות, חברות מדיה ועוד.

לדברי נורית הורוביץ, מנהלת חטיבת התוכנה בקבוצת מלם תים "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם רדיס לאבס, פלטפורמה להאצת מסדי נתונים ותקשורת בין יישומים, המהירה ביותר בעולם, אשר נמצאת בשימוש בקרב 20% מכל החברות בעולם. מדובר באלטרנטיבה הטובה ביותר לסביבה הדורשת זמני תגובה מינימליים תחת כל עומס וכל גודל מאגר נתונים ומהווה פתרון משלים לתחומי ה- BI והאנליטיקה בקבוצה".
"בפרוייקט שביצענו לאחרונה עבור דואר ישראל", מוסיפה הורוביץ, "עשינו שימוש ברדיס לאבס והתוצאות מבחינת הלקוח היו מצויינות. כחלק מפרויקט הדואר הנפחי, בו מתבצעת סריקה ופענוח של חבילות הדואר המגיעות למרכז המיון הראשי של דואר ישראל במודיעין, היה צורך בעבודה עם זמני תגובה גבוהים מאוד. לקבלת זמני תגובה מהירים משמעותית השתמשנו ברדיס, שביצע את הפניות אליו בזמנים מהירים מאוד ואיפשר לתהליך העבודה להתבצע בקצב הנדרש מסביבת עבודה מורכבת זו. שימוש בגרסאות האנטרפרייז איפשר ללקוח יישום יכולות מתקדמות ועבודה מול מרכז התמיכה של חברת רדיס שליווה את הפרוייקט במקצועיות ובזמינות גבוהה. השילוב בין יכולות החברה והצוות הטכני בחטיבת התוכנה במלם תים, מאפשר ללקוחות המשתמשים בגרסאות האנטרפרייז קבלת מענה מקצועי ומהיר, כמו גם תמיכה ביכולות טכנולוגיות מתקדמות".

לדברי אמיר לוי, מנהל מכירות בינלאומיות בכיר ברדיס לאבס: "כחברה הצומחת בקצב הגבוה ביותר בתחום מסדי הנתונים, בחרנו בקבוצת מלם תים לקדם את המערכת שלנו, בהיותה חברת IT מובילה ובעלת ניסיון רב בפרויקטים עם מסדי נתונים מבוססי קוד פתוח עבור ארגונים גדולים". עוד אומר לוי: "הגישה שאנחנו דוגלים בה, שעל פיה נמצא בסיס הנתונים כולו בזיכרון ולא על דיסק, כפי שמקובל ברוב בסיסי הנתונים האחרים בעולם, הולכת ותופסת תאוצה ועל פי התחזיות, תוך מספר שנים, רוב מסדי הנתונים יעברו לשיטה זו. אנו חלוצים בקונספט של בסיס נתונים פתוח, שמאפשר לכל אחד להוסיף למוצר קוד לפי צרכיו, דרך ממשק שנקרא ,Redis Modules המאפשר להתאים את המוצר לדרישות הספציפיות של כל ארגון. יותר ויותר ארגונים גדולים בעולם מאמצים את המתודולוגיות והכלים של הקוד הפתוח ואנו רוצים להיות שם עבורם וללוות אותם בתהליך שיתרום לאפקטיביות וליעילות התפעולית, כמו גם לשיתוף מידע מובנה ועידוד יצירתיות פנים ארגונית, אשר תשפיע בסופו של דבר גם על שורת הרווח".

דילוג לתוכן