מלם-תים וסנטריטי השלימו פרויקט שליטה ובקרה באליהו חברה לביטוח

הפרויקט מספק לאגף מערכות המידע של אליהו חברה לביטוח, מערך בקרה מרכזי עבור כלל מערכות
ה- IT. היקף הפרויקט – עשרות אלפי דולרים.
קבוצת מלם- תים וחברת סנטריטי השלימו פרויקט שו"ב (שליטה ובקרה) באליהו חברה לביטוח, מחברות הביטוח המובילות בישראל. החברה מספקת מגוון רחב של פתרונות ביטוח מכל הסוגים, מביטוחי חיים, בריאות וסיעוד ועד ביטוחי רכב ורכוש וביטוח ימי ואווירי, תוך שימת דגש על ביטוחי פרט. היקף הפרויקט נאמד בעשרות אלפי דולרים.

במסגרת הפרויקט, הטמיעה מלם- תים את מערכת השו"ב Centerity Monitor באליהו חברה לביטוח. הפרויקט מספק מערך שליטה ובקרה מרכזי, עבור כלל המערכות הטכנולוגיות ההטרוגניות של אליהו ומאפשר זיהוי תקלות באופן פרואקטיבי ומתן תצוגת מנהלים מתקדמת, עבור זמינות השירותים העסקיים של החברה.

המערכת של חברת סנטריטי מאפשרת ניהול וניטור של כלל מערכות ה- IT של החברה, המשרתות את מאות עובדי החברה וסוכניה. מערכת השו"ב המרכזית הוקמה לניטור מערך השרתים הפיסיים והווירטואלים בסביבות SUN ו- WINDOWS, תשתיות ורשתות תקשורת, בסיסי נתונים ומערכי אחסון מתוצרת EMC, אפליקציות וכן ניטור שירותים עסקיים. הפרוייקט יושם באופן מדורג אשר אפשר קבלת תוצרים מידיים עד להשלמתו של הפרוייקט.

אפרי אקרלינג סמנכ"ל מערכות מידע באליהו חברה לביטוח: "מערכת CENTERITY MONITOR שהוטמעה על ידי מלם- תים, מאפשרת ניהול יעיל של כלל הטכנולוגיות באגף מערכות מידע ומסייעת בהעלאת זמינות השירותים העסקיים של החברה למאות סוכנים ואלפי לקוחות". הוא הוסיף, כי "הודות לפרויקט של מלם תים וסנטריטי מתקבל חיווי בזמן אמת עבור כלל המערכות בארגון, החל ברמת אנשי התשתיות ועד לדרג הניהולי המקבל חיווי פרואקטיבי עבור זמינות השירותים העיסקיים".

אמנון כהן, מנהל עסקי השרות, האגף לשירותים טכניים, מלם- תים: "היתרון הגדול שאליהו זכתה לו בפרויקט זה, טמון ביכולתה להימנע מתקלות עוד בטרם התרחשותן. כאשר מתקבלת במערכת השו"ב התראה על ארוע קריטי, מלם- תים מספקת מענה פרואקטיבי באופן מיידי, לפני שהמערכות באליהו מושפעות מהתקלה. לאחרונה אנו עדים לדרישה הולכת וגוברת בתחום של שירותים מנוהלים ואנו ערוכים למתן מענה לדרישה הגוברת מצד הלקוחות".

רועי קרן, מנכ"ל סנטריטי : "מערכת השו"ב הייחודית של חברת סנטריטי מספקת פתרונות ניטור, ניהול ובקרה ברמה הגבוהה ביותר בארגונים רבים בישראל ובעולם. יתרונה של המערכת הנה ביישום מהיר וחיסכון ניכר בעלויות, לצד יכולות טכנולוגיות ותכונות ייחודיות המקנות למשתמשיה יתרון יחסי אל מול המתחרים. מערכת CENTERITY MONITOR מאפשרת כיום ניטור וניהול איכותי של מערך המחשוב באליהו חברה לביטוח ואנו מודים על האמון שניתן בנו".

דילוג לתוכן