מלם מערכות רוכשת את חברת "דטה-מיין"

חברת מלם מערכות, מקבוצת מלם תים רוכשת את חברת "דטה-מיין", המתמחה בישום והטמעה של מערכות בינה עסקית – BI (Business Intelligence ) ומחסני נתונים ( Data Warehousing), על מגוון רחב של פלטפורמות טכנולוגיותחברת דטה-מיין היא אחת מחברות הבינה העסקית המובילות בתעשייה ובין לקוחותיה נמנים ארגונים גדולים במשק הישראלי. דטה-מיין תמשיך לפעול כמותג עצמאי ומייסד ומנכ"ל החברה, אלון סבירסקי ימשיך בתפקידו.
חברת דטה-מיין הוקמה לפני כארבע שנים ומאז הקמתה, יישמה החברה בהצלחה עשרות פתרונות ופרויקטים, המתפרשים על תחומים ורטיקאליים רבים וכוללים בין היתרמודלים אנליטיים לתחקור וניתוח נתונים, מודלים לניהול פיננסי וניהול סיכונים,מודלים למדידת האסטרטגיה והיעדים הארגוניים (KPI ,BSC), מודלים לתכנון ובנייתתחזיות וכלה בפורטלים ארגוניים המשלבים מחוונים ודוחות ניהוליים.
מנכ"ל מלם מערכות, אורי ערד: "רכישת דטה-מיין משתלבת עם האסטרטגיה של מלם מערכות להרחבת מגוון פעילותה, במטרה לספק פתרונות כוללים עבור לקוחותיה. תחום הבינה העסקית זוהה כתחום טכנולוגי, שבו ארגונים ישקיעו רבות בשנים הקרובות, על מנת למנף השקעות קודמות שלהן ביישומים תפעוליים. רכישת החברה מבססת את מעמדה של מלם מערכות, כחברה מובילה בתחום היישומים הארגוניים וכעת גם גוף מוביל בתחום הבינה עסקית".
 
מנכ"ל דטה-מיין, אלון סבירסקי: "דטה-מיין ועובדיה שמחים להצטרף למלם מערכות. אנו מאמינים שקיימת סינרגיה מצוינת בין ניסיונה הייחודי של דטה-מיין ליכולות קבוצת מלם-תים, כאינטגרטור מוביל בשוק הישראלי. שילוב זה יאפשר פריצה למגוון רחב יותר של לקוחות ומתן פתרון מלא ללקוח מבית אחד".
 
בתמונה (מימין לשמאל): אורי ערד, מנכ"ל מלם מערכות, אלון סבירסקי, מנכ"ל דטה-מיין.

דילוג לתוכן