מלאנוקס מכריזה על מינויי בכירים חדשים

מלאנוקס טכנולוגיות (NASDAQ:MLNX), מובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הכריזה היום על מינוים של שמואל אטלי, אלברט בנזוני, מיכאל דובמן, דזנג פנג, צחי עובד ואסף וכטל לסמנכ"לים בחברה, ועל מינוים של רועי ארמוני ואיל פרוסט למהנדסים ראשיים בכירים.

"אני שמח להודיע על קידומם של שמואל, אלברט, מייק, דזנג, צחי, אסף, רועי ואייל. עובדים אלו מייצגים את הדור הבא של מנהיגי מלאנוקס, שהוכיחו שביכולתם להצעיד את הטכנולוגיה ואת עסקי החברה קדימה" , אמר איל וולדמן, נשיא ומנכ"ל החברה. "מאחר שאנחנו מתפתחים לכיוונים טכנולוגיים ועסקיים חדשים, כל אחד מהמנהלים האלה יביא עמו מומחיות מיוחדת ויכולות שיקדמו את הצלחתנו. אני מבקש לאחל לכל אחד מהם הצלחה רבה בתפקיד החדש".

שמואל אטלי מונה לסמנכ"ל מתאמי ומעבדי חומרה. הוא מנהל את פיתוח החומרה עבור מתאמים מסדרות ConnectX® ו- Innova™, וכן את מוצרי ה-SoC BlueField™ (מערכת-על-שבב או system-on-chip). למר אטלי תואר ראשון בהנדסת חשמל מהטכניון – מכון טכנולוגי לישראל.

אלברט בנזוני מונה לסמנכ"ל הנדסת סיליקון פוטוניקס. הוא אחראי על פיתוח תהליכי יצור רחבי היקף, ועל מעבר מפיתוח ליצור של קו מוצרי הקישוריות המבוססים על סיליקון פוטוניקס. למר בנזוני תארים שניים בהנדסת חשמל ובהנדסת מכונות, מאוניברסיטת Lehigh ומאוניברסיטת מדינת ניו-יורק, בהתאמה.

מיכאל דובמן מונה לסמנכ"ל תוכנה, והוא מוביל את קבוצות פיתוח התוכנה העוסקות במחשוב עתיר ביצועים, אינטיליגנציה מלאכותית ותוכנות האצה. הוא אחראי על אספקת ביצועי רשת ברמה בינלאומית ללקוחות מלאנוקס. מר דובמן אוחז בתואר ראשון במתמטיקה מאוניברסיטת בן גוריון בישראל.

דזנג פנג מונה לסמנכ"ל טכנולוגיית סיליקון פוטוניקס, והוא מוביל את תכנון השבבים ואת הפיתוח הטכנולוגי של טרנסיברים אופטיים מבוססי סיליקון פוטוניקס מסדרת LinkX™. מר פנג מחזיק בתואר דוקטור בפיזיקה מאוניברסיטת פודאן בסין.

צחי עובד מונה לסמנכ"ל ארכיטקטורת תוכנה, והוא אחראי על ניהול ארכיטקטורת התוכנה של מתאמי הרשת והמערכות-על-שבבים (SoC) של מלאנוקס. למר עובד תואר ראשון ותואר שני בהנדסת חשמל מאוניברסיטת תל אביב בישראל.

אסף וכטל מונה לסמנכ"ל פיתוח עסקי, והוא אחראי על צמיחתה העסקית של מלאנוקס בשווקי התאגידים, השירותים הפיננסיים, התקשורת והבידור. למר וכטל תואר ראשון בהנדסת חשמל ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב בישראל, ותואר שני במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

רועי ארמוני מונה למהנדס ראשי בכיר. הוא אחראי על תחום האימות הפורמלי, ומנהל את פיתוח התוכנה והטכנולוגיות שמבטיחות את תקינותו והצלחתו בסבב ראשון של תכנון השבבים במלאנוקס. מר ארמוני תואר דוקטור במדעי המחשב מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

איל פרוסט מונה למהנדס ראשי בכיר, והוא אחראי על תכנון אנלוגי ותכנון מארזים, וכן על תחום שלמות האות (signal integrity) במוצרי השבבים המתקדמים ביותר של מלאנוקס. למר פרוסט תואר הנדסאי ממכללת אורט עפולה בישראל.

דילוג לתוכן