מלאנוקס מכריזה על טכנולוגית SHIELD – טכנולוגיה חדשנית המאפשרת את רשתות מרכזי הנתונים הגמישות והסקלביליות ביותר בתעשייה

טכנולוגיית SHIELD משפרת את חוסן מרכז הנתונים בשיעור של פי 5000, בכך שהיא מספקת לרשת התקשורת יכולות ריפוי עצמי

סאניוול, קליפורניה ויקנעם, ישראל – 15 ביוני 2017 – מלאנוקס טכנולוגיות (NASDAQ:MLNX), מובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הכריזה היום על SHIELD, טכנולוגיית קישוריות חדשנית המשפרת את חוסן מרכז הנתונים ממצב שגיאה בשעור של פי 5000, על ידי ניצול יכולות ריפוי עצמי של קישוריות מלאנוקס. הטכנולוגיה זמינה כחלק מפתרונות מלאנוקס לקישוריות אינפיניבנד בקצב 100 ו- 200 גיגה-ביט לשנייה, ומאפשרת למרכיבי הקישוריות השונים להחליף מידע בזמן אמת, ולקבל החלטות חכמות מיידיות על מנת להתגבר על בעיות ולייעל את זרימת הנתונים. בעולם המידע, התאוששות מהירה מתקלות בזרימת נתונים היא קריטית כדי להבטיח ניתוח נתונים בזמן אמת וקבלת החלטות עסקיות מהירות. SHIELD תאפשר אמינות רבה יותר, חישובים יעילים יותר, וביצוע אופטימלי של פעולות במרכזי נתונים על מנת להבטיח את ההחזרים הגבוהים ביותר על השקעות.

"ארכיטקטורות מרכזי נתונים ממוקדות-מעבדים הגיעו לקצה הדרך, ובמקומן מוקמים מרכזי הנתונים החדשים בארכיטקטורות ממוקדות-נתונים. מערכות אלה זקוקות לקישוריות חכמה המסוגלת לספק מיחשוב פנים-רשתי (In-Network Computing) ויכולות ריפוי עצמי המבטיחים את הביצועים, הסקלאביליות והגמישות הגבוהים ביותר", אמר גלעד שיינר, סמנכ"ל שיווק במלאנוקס טכנולוגיות. "SHARP ו- SHIELD, טכנולוגיות מובילות של מלאנוקס בתעשייה, מאפשרות לנתח נתונים בתוך הרשת, להתגבר על בעיות ולייעל את זרימת הנתונים, ומביאות לשיפורים בשיעורים הנעים בין פי 10 לבין פי 5000. טכנולוגיות אלה חיוניות להבטחת פרודוקטיביות מירבית עבור מחשוב עתיר ביצועים, בינה מלאכותית, ביג דאטה, מחשוב ענן, ויישומים תובעניים אחרים".

"אנו מאמינים כי טכנולוגיית SHIELD של מלאנוקס חשובה מאוד למרכזי נתונים מודרניים, ובייחוד למרכזי נתונים ארגוניים שנדרשים להתמודד עם הצרכים הגוברים של ניתוח נתונים באופן יעיל ובזמן אמת, עם מהימנות מירבית", אמר דן אולדס, אנליסט ראשי ב OrionX.net. "מוצרי קישוריות מהדורות החדשים חייבים להיות מסוגלים לנתח נתונים, כמו גם להגביר את חוסנה הכולל של המערכת. SHIELD היא פריצת דרך טכנולוגית המאפשרת פתרונות קישוריות עם יכולות ריפוי עצמי, אשר יאפשרו למשתמשים להגדיל את תפוקת הנתונים שלהם ואף לשפר את עלות הבעלות הכוללת (TCO)".

דילוג לתוכן