מלאנוקס מכריזה על השקת Innova-2 – סדרת מתאמים חכמים מבוססי טכנולוגיית FPGA להאצת הדור הבא של פלטפורמות הענן, אבטחת הרשת, הביג דאטה והלמידה העמוקה

מתאמי Innova-2 החדשניים מאפשרים ללקוחות ליהנות מיתרונות תחרותיים בהרצת יישומים הודות ליכולות ביצוע גבוהות יותר ובעלות נמוכה יותר

סאניוול, קליפורניה ויקנעם, ישראל – 6 נובמבר 2017 – מלאנוקס טכנולוגיות (NASDAQ:MLNX), מובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הודיעה היום על השקת Innova-2, סדרת מתאמי רשת חכמים מבוססי טכנולוגיית ה- FPGA. Innova-2 הינו המתאם המוביל בתעשייה, המיועד למגוון רחב של יישומים, כולל אבטחת רשת, ענן, ביג דאטה, למידה עמוקה, וירטואליזציה של פונקציות רשת (NFV) ומחשוב עתיר ביצועים.

מתאמי Innova-2 זמינים במגוון תצורות. הם יכולים להיות פתוחים לתכנות ה- FPGA, עם יישומי לקוח ספציפיים, או מתוכנתים מראש עבור יישומי אבטחת רשת עם האצת הצפנה כגון IPsec, TLS/SSL ועוד. עבור יישומי אבטחת רשת, מתאמי Innova-2 מספקים ביצועים גבוהים פי 6 ובו בזמן מפחיתים את עלות הבעלות הכוללת פי 10, בהשוואה לאפשרויות חלופיות. עבור תשתיות ענן, מתאמי Innova-2 מאפשרים האצה והעתקת עומסים של רשתות מוגדרות בתוכנה (SDN) ושל וירטואליזציה. יישומי אימון והיקש של למידה עמוקה יוכלו להשיג ביצועים ונצילות מערכת גבוהים יותר על ידי העתקת אלגוריתמים לתוך ה- FPGA ובעזרת מנועי ההאצה של ConnectX® המשולבים ב- Innova-2.

מתאמי Innova-2 מבוססים על שילוב יעיל בין מתאם הרשת ConnectX-5 החדשני, התומך גם באית'רנט וגם באינפיניבנד בקצבים 10, 25, 40, 50 ו- 100 גיגה-ביט לשנייה, לבין ה- FPGA UltraScale™ של חברת Xilinx®. מתאמי Innova-2 מספקים את יכולות הרשת והאחסון הטובות ביותר בשוק, כמו גם פריקת עומסי יישומים תובעניים מהמעבד.

"קו המוצרים של Innova-2 מביא רמות חדשות של האצה לפתרונות הקישוריות החכמים של מלאנוקס", אמר גלעד שיינר, סמנכ"ל שיווק במלאנוקס. "אנו שמחים לצייד את הלקוחות שלנו ביכולות חדשות שתאפשרנה להם לפתח רעיונות חדשניים משלהם, בין אם הם קשורים באבטחה, בניתוח ביג דאטה, באימון והיקש של למידה עמוקה, בענן או ביישומים אחרים. הפתרון הזה מאפשר ללקוחותינו להשיג ביצועים וגמישות חסרי תקדים לצורכי השוק התובעניים ביותר".

סדרת מתאמי Innova-2 בעלי שני פורטים לרשתות אית'רנט ואינפיניבנד תומכת במהירויות רשת של 10, 25, 40, 50 ו-Gb/s100, וממשקים מסוג PCIe Gen4 ו- OpenCAPI(ממשק מאיץ מעבד קוהרנטי) המציעים זמן השהייה נמוך ורוחב פס גבוה לחיבוריות למעבדים, מאיצים, זכרון ועוד.

סדרת Innova-2מאפשרת מודלים גמישים לשימוש, עם האצה שקופה באמצעות שימוש בארכיטקטורות Bump-in-the-Wire או Look-Aside. פתרון זה מתאים לכל שרת בזכות PCIe בעל גורם תצורה סטנדרטי (חצי גובה, חצי אורך), המאפשר מגוון רחב של אפשרויות פריסה במרכזי נתונים מודרניים.

"אנו שמחים להמשיך במאמצי שיתוף הפעולה העמוקים שלנו עם מלאנוקס, ולספק פלטפורמות מחשוב מותאמות ללקוחותינו המשותפים", אמר בראד מק'קרדי, סמנכ"ל פיתוח מערכות קוגניטיביות ב-IBM.
"סדרת Innova-2תאפשר לנו למקסם את ביצועינו בענן, בלמידה עמוקה ובפלטפורמות אחרות, על ידי שימוש במנועי ההאצה של מלאנוקס, וחיבורם לממשקי ה- OpenCAPI CPUהמובילים שלנו".

"ב- Secunet Security Networks AGאנו מתמחים באספקת פתרונות אבטחה ברמה גבוהה ללקוחות תובעניים – ממשלתיים ומסחריים", אמר ד"ר קאי מרטיוס, סמנכ"ל טכנולוגיה בחברת סקיונט. "משפחת מתאמי Innova היא מרכיב אידיאלי בהיצע מוצרי אבטחת הרשת שלנו, שכן היא מוסיפה להם עיבוד הצפנה מואץ ומותאם-פרוטוקול".

"Xilinx גאה בכך שמוצריה הניתנים לתכנות מסדרת UltraScale™ FPGAs משמשים להאצת מתאמי הרשת ממשפחת Innova", אמר מניש מות'ל, סמנכ"ל עסקי מרכז נתונים בחברת Xilinx. "הטכנולוגיה המשולבת שלנו מאפשרת פריסה מהירה של האצה מותאמת אישית עבור מרכז הנתונים המתפתח ועבור עומסי העבודה של מחשוב עתיר ביצועים".

מלאנוקס תציג את מתאמי Innova-2 בביתן B20 בועידתOpenStack , שתתקיים בין 6-8 בנובמבר, בסידני, אוסטרליה, וכן בביתן #653 בכנס Supercomputing17, שיערך בין 13-16 בנובמבר, במרכז הכנסים של דנבר, קולורדו.

דילוג לתוכן