סרטון של חברת מלאנוקס טכנולוגיות - על חשיבות ביטחון המידע בעקבות הפריצה ל HBO

מלאנוקס מאשרת את קבלת רשימת המועמדים לדירקטוריון מטעם Starboard Value

סאניוול, קליפורניה ויקנעם, ישראל – 9 ינואר 2018 – מלאנוקס טכנולוגיות (NASDAQ:MLNX), מובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, אישרה היום כי חברות הקשורות ל- Starboard Value הציעו את 9 מועמדי דירקטוריון להתמודדות בבחירת מועצת חברי הדירקטוריון אשר תערך באסיפה הכללית של בעלי מניות מלאנוקס 2018. חברת מלאנוקס פרסמה את ההצהרה הבאה:
אנו מקיימים דיאלוג פתוח עם כל בעלי המניות שלנו ומקדמים בברכה הצעות קונסטרוקטיביות לקידום מטרתנו המשותפת – הגדלת הערך עבור בעלי המניות שלנו. חברי הדירקטוריון שלנו וצוות ההנהלה הבכירה קיימו מספר דיונים ופגישות עם Starboard Value בחודשים האחרונים, כולל מפגש פנים מול פנים במשרדי החברה בישראל ביום שני השבוע. למרות הדיונים המתמשכים והשיח הפתוח שלנו, Starboard לא ניסו לדון אתנו בנושא המועמדים שלהם לפני שהציעו את רשימת המועמדים מצדם, עליה שמענו היום לראשונה בתקשורת.
מועצת המנהלים של מלאנוקס מורכבת מ -9 דירקטורים בעלי ידע, כשירות וניסיון מקצועי גבוהים, כשלכולם מחויבות ברורה ליצירת ערך עבור בעלי המניות של מלאנוקס. מועצת המנהלים מביאה מגוון רחב של מיומנויות, מומחיות ופרספקטיבות מקצועיות ורלוונטיות הן להובלת ביצועי החברה והן לפיקוח אפקטיבי עליה. יתר על כן, מלאנוקס מחויבת ברמה הגבוהה ביותר לכללי הממשל התאגידי ומוכרת על ידי דירוג ה-ISS בנושא ממשל תאגידי כבעלת הפרופיל התאגידי הטוב ביותר, כולל הציון הגבוה ביותר עבור מבנה דירקטוריון מקצועי ואיכותי, ביחס לחברות המקבילות. חברי מועצת המנהלים של מלאנוקס לוקחים את חובת הנאמנות ברצינות רבה, מחויבים לשיפור הערך עבור בעלי המניות וימשיכו לפעול לטובת החברה ולטובת כל בעלי המניות. תחת הנהגת מועצת המנהלים וחברי ההנהלה שלנו, ובתמיכתם של 2,900 העובדים המוכשרים שלנו בכל רחבי העולם, מלאנוקס הפכה למובילה בפתרונות קצה-לקצה חדשניים לחיבור שרתים ופלטפורמות אחסון, ואנו מחזיקים במקומות # 1 ו- # 2 במרבית השווקים המרכזיים בהם אנו פועלים.
בנוסף למובילות השוק האיתנה והמתמשכת של מלאנוקס, הצלחת החברה תחת ההנהגה הנוכחית מוכחת גם בביצועים הפיננסיים המוצקים. מועצת המנהלים של מלאנוקס בטוחה באסטרטגיית החברה להאצת קצב הצמיחה, הפיתוח העסקי והגדלת השווי לבעלי המניות. אנו מצפים לדיון נוסף בתחומי המיקוד העיקריים אשר יערך בשיחת הוועידה עבור הרבעון הפיננסי הרביעי לשנה הפיסקלית 2017. שיחת הועידה תתקיים היום בחצות, יום חמישי 18 בינואר 2018, זמן ישראל (2pm שעון החוף המערבי). מועצת הדירקטורים וצוות הניהול של מלאנוקס פועלים וימשיכו לפעול לטובת החברה ולטובת כלל בעלי המניות.

דילוג לתוכן