מכשיר האנדרואיד המאובטח בעולם של בלקברי – DTEK50 – זמין עכשיו בישראל

ה-DTEK50, המכשיר הראשון בסדרת ה- DTEK של בלקברי, משלב את יכולות האבטחה, הפרטיות והפרודוקטיביות של בלקברי עם מחיר המוכוון ללקוחות פרטיים ולעסקים
***
המכשיר ישווק החל מהיום ברשתות 'באג', Ivory' ובאתר 'וואלה-שופס' ומחירו 1,490 ₪ (כולל מע"מ)
23 בנובמבר, 2016, בלקברי, המובילה העולמית בתקשורת מובייל מאובטחת, השיקה היום בישראל את
ה-DTEK50, המכשיר הראשון מתוך סדרה של סמארטפונים מאובטחים ביותר, בישראל. המכשיר, זמין כעת לרכישה ברשתות 'באג, 'Ivory' ובחנות המקוונת של אתר 'וואלה-שופס'.
במסגרת המעבר של BlackBerry לאסטרטגיית רישיון תוכנה למכשיר – המאפשרת לה להתמקד בשילוב החוכמה בטלפון – ה-DTEK50 מגיע עם כל יישומי האבטחה המצויים במכשירי הבלקברי עם מערכת ההפעלה אנדרואיד של BlackBerry, כולל רמת האבטחה הטובה ביותר ויישומון ה-DTEK של BlackBerry, המאפשר למשתמשים לפקח ולשלוט על פרטיותם בטלפון שלהם.
מכשירי האנדרואיד של בלקברי, ה-PRIV וה-DTEK50 החדש כוללים הגנות ייחודיות מובנות ברמת החומרה. DTEK50 יצפין את כל המידע של המשתמש, כולל מידע עסקי קריטי ומידע אישי כמו תמונות, וידאו ואנשי קשר. הגנה מפני נוזקות היא גם חלק אינטגראלי מהמכשיר, כולל יכולות גיבוי, מחיקה ושחזור נתונים. תוכנה נוספת מאפשרת למשתמשים תצוגה ושליטה על ההרשאות לאפליקציות במכשיר לגישה למידע אישי וליישומים במכשיר דוגמת מיקרופון או מצלמה. בלקברי גם מבטיחה לשחרר עדכוני אבטחה לאנדרואיד ביום בו Google משחררת אותם, לעומת מכשירים אחרים שנמצאים בסיכון לפריצה היות ומקבלים עדכוני אבטחה באיחור.
המכשיר מגיע עם מערכת הפעלה Android בגרסה 6.0 Marshmallow. המכשיר משלב ייחודיות בפרמטרים של אבטחה, פרטיות ופרודוקטיביות עם סביבת אנדרואיד מלאה ותכנון הכולל מסך מגע בלבד. מחירו של המכשיר צפוי להיות נגיש ללקוחות פרטיים ואידיאלי לארגונים.
היישומים הזמינים ב-DTEK50 כוללים:
• מדיניות עדכוני אבטחה מהירים – BlackBerry מעלה את רף התגובה לארועי אבטחה עם עדכוני אבטחה מהירים ביותר אשר ישמרו את המכשיר שלכם מוגן כנגד איומים זדוניים
• אפליקציית הDTEK המוכרת מה-PRIV – אפליקציה המאפשרת ניטור אוטומטי של מערכת ההפעלה והאפליקציות במכשיר במטרה לאתר סיכונים לפרטיות ולבצע התערבות לשיפור הפרטיות. האפליקציה עוקבת אחר האפליקציות במכשיר ומתריעה כשאפליקציה מפעילה את המצלמה או את המיקרופון, שולח הודעת SMS או ניגש לאנשי הקשר או למיקום, ללא ידיעת המשתמש.

• אבטחה ברמת החומרה באמצעות תהליך ייצור הכולל טכניקות ייחודיות לבלקברי שמעלות את רמת האבטחה כבר מתחילת תהליך הייצור ומאפשרות מעקב, אימות ואספקה מאובטחים של DTEK50.
• תהליך אתחול מאובטח שכולל בדיקה של שלמות ההגנה בכל שלב, לפני מעבר לשלב הבא באתחול.
• הקשחת מערכת ההפעלה – תוספת אבטחה נוספת בעזרת שינוי כתובות וסרטיפיקציות שמקשות על תוקפים למקד תקיפה במכשיר ספציפי.
• הצפנת FIPS 140-2 על כל המידע בטלפון, להגנה מגניבת מידע במידה והטלפון נאבד.
מוכן לעבודה
ה- DTEK50 משלב בין הסמארטפון המאובטח ביותר בעולם של בלקברי עם פתרונות הניהול הארגוני של בלקברי, במטרה לייצר מכשיר עוצמת המותאם לפעילות עבור כל יום העבודה. היישומים הכלולים במכשיר:
• תמיכה ב- Google Play for Work וב-Android for Work- להבטחת התממשקות מהירה, פשוטה ומאובטחת עם סביבת ה-IT הארגונית.
• תמיכה מלאה בקשת הפתרונות של בלקברי- לניהול המובייל של עסקים עם אפליקציות דוגמת WatchDox של בלקברי לשיתוף מאובטח של מסמכים, Good Work לתקשורת מייל מאובטחת וכלים לשיתוף פעולה, אימות VPN מאובטח, SecuSUITE לתקשורת קולית מאובטחת ושירות BBM הידוע לשליחת הודעות מוצפנות ומוגנות.

עיצוב פוגש פונקציונאליות

DTEK50 הוא המכשיר הדק ביותר של בלקברי מעולם המשלב בין אבטחה צמודה לעיצוב אלגנטי. בין התכונות העיקריות שלו:
• המקלדת החכמה של בלקברי – DTEK50 יכלול מקלדת חכמה שתוכננה ללמוד את התנהגות המשתמש ולהגביר את מהירות ודיוק ההקלדה. מנגנון הצעת המילים (הידוע לטובה מה-PRIV) מאפשר הקלדה מהירה באמצעות מחווה של החלקת המילה מעלה, לתוך הטקסט.
• בלקברי Hub – ה-Inbox המאוחד שמאפשר איחוד של כל ההתראות במקום אחד, כולל מייל, לוח שנה, התרעות מרשתות חברתיות, שיחות וכו'.
• כפתור נוחות מותאם אישית – כפתור המאפשר גישה מהירה למרבית האפליקציות שבשימוש ועוד.
• מסך יוצא דופן – לDTEK50 מסך 5.2 אינץ' באיכות Full HD, 16 מיליון צבעים. המסך עשוי מזכוכית מוגנת שריטות וכולל מעטפת דוחה שמן להגנה מכתמים ומטביעות אצבע.
• אפשרות הרחבת זיכרון – DTEK50 כולל תמיכה בהרחבת זיכרון באמצעות כרטיס MicroSD בגודל של עד TB2.
• מצלמה מתקדמת – DTEK50 תוכנן לספק תמונות עם נראות מקצועית בעזרת מצלמת 8 מגה פיקסל בקדמת המכשיר, הכוללת מבזק, ומצלמת 13 מגה פיקסל עם פוקוס אוטומטי בגב המכשיר. תכונות דוגמת הפוקוס האוטומטי ומבזק הLED הכפול של המצלמה תוכננו לסייע למצלמה להגיע לפוקוס מיידי ומדויק להשגת תמונה ללא טשטוש ובמראה ריאליסטי, אפילו בתנאי תאורה מאתגרים.
למידע נוסף: www.BlackBerry.com/DTEK50

דילוג לתוכן