מכללת הי- טק תבצע קורסים מתקדמים של תוכנת הבינה העסקית QlikView

מכללת הי-טק מחטיבת ההדרכה של מטריקס, ו- QlikView Israel חתמו על הסכם שיתוף פעולה, במסגרתו תשמש מכללת הי-טק כזרוע ההדרכה של QlikView ישראל, מכללת הי-טק מחטיבת ההדרכה של מטריקס, ו- QlikView Israel חתמו על הסכם שיתוף פעולה, במסגרתו תשמש מכללת הי-טק כזרוע ההדרכה של QlikView ישראל, בהעברת הידע והקנית יכולות יישום פתרון ה-BI  (בינה עסקית) והפתרון המתקדם של  QlikView. קורסים אלו מיועדים למיישמים עצמאיים, למיישמי BI בארגונים הגדולים, למיישמי BI אצל שותפים עסקיים, למנהלי DWH בארגונים, כמו גם לחברות תוכנה המעוניינות ליישם את QlikView כשכבת ה- BI של הפתרונות היישומיים שלהם. 
 
מכללת הי-טק תעביר ארבעה קורסים, בהם קורס Professional לקבלת יכולות בסיסיות ביצירת מודל QlikView; קורס Developer המקנה כלים לכתיבת Script ב-QlikView; עיצוב מודל נתונים ומניפולציות על מידע, קורס QlikView System Manager המקנה כלים ל-QlikView Administrator בפעולות היומיומיות של העלאת מודלים חדשים, הפצתם ותחזוקה שוטפת וניהול סביבת ה-BI  וכן קורס SAP Connector המקנה כלים בשימוש, ניהול ותחזוקה של ה-SAP Connector, ושימוש ב-QlikView ככלי הניתוח והתחקור של נתוני ה- SAP.
 
"תחום ה-BI נמצא במגמת צמיחה גדולה מאוד בשנים האחרונות, עם צמיחה של 10% בשנה, והפתרון שמציעה חברת QlikView נחשב למוצר פורץ דרך בתחום", אמר יוסי לחמיש, מנכ"ל מכללת הי-טק. שיתוף הפעולה עם בין מכללת הי-טק ל- QlikView מציע למתעניינים לקבל הכשרה מעשית ומקצועית לעבודה מקיפה במוצר, אשר הופך לפופולרי מאוד בישראל.
 
לדברי אמיר פורת, סמנכ"ל תפעול, QlikView ישראל: "QlikView ישראל מקבוצת חילן טק היא הנציגה הבלעדית של תוכנת הבינה העסקית Qlikview בשוק הישראלי. לאור הרחבת הפעילות של Qlikview בארץ בשנים האחרונות, אצל לקוחות ה- Enterprise, אנו צופים כי מגמה זו תימשך גם בשנים הבאות, ולכן, אנו מחזקים את מערך ההדרכה, כדי לספק את הביקוש לידע בתוכנת ה- QlikView. החל מעתה, מכללת הי- טק תשמש כזרוע ההדרכה של Qlikview בארץ. במטרה להגיע אל קהלי יעד רחבים יותר תוך כדי הכשרת אנשים ממגוון תחומים אשר יכולים להשתמש הלכה למעשה בכלי, לאחר הכשרה קצרה וממוקדת".
 

דילוג לתוכן