מכללת הי-טק עורכת כנס לוובמאסטרים – WEBTECH 2010

תחשוף בכנס את הכלים הטכנולוגים החדישים והחמים ביותר לפתרון כל טווח הבעיות בחיי היומיום של הוובמאסטרמכללת הי–טק, הנמנית על חטיבת ההדרכה של מטריקס, תערוך ב-11 לאוגוסט, 2010, בבית חיל האוויר בהרצליה, את כנס WEBTECH 2010, ראשון מסוגו מבחינת ההיקף וההיצע המגוון של הכלים הטכנולוגים שיוצגו בו. הכנס מיועד לבוני אתרים חוקרים וסקרנים, ולמפתחים מתחילים, המעוניינים להרחיב את הידע שלהם בתחום ולהיחשף לכלים הטכנולוגים החדישים ביותר, ששוחררו ממש לאחרונה, מבתי התוכנה. הכנס נערך בשיתוף מיקרוסופט, מטריקס ו-TrainLogic .
 
הכנס יתמקד בטכנולוגיות צד שרת ובמהלכו יתקיימו הרצאות אודות פלטפורמות פיתוח, כגון: PHP,  JAVA ,  NET. ו-  ASP.Net, Ruby. ההרצאות יתמקדו בין השאר בטיפים ל- SEO, תאימות בין דפדפנים, טיפים וטריקים לאופטימיזציה של PHP, שיפור ביצועים ועוד. בסיום הכנס יתקיים פאנל עם מרצי הכנס בו יוכלו המשתתפים להעלות נושאים ולפתוח אותם לדיון המומחים.
 
לדברי יוסי לחמיש, מנכ"ל מכללת הי-טק, "העיסוק והתלות של כל אחד מאיתנו באינטרנט הולכים וגדלים מיום ליום,  ובמקביל מתפתח ומעמיק העיסוק של המפתחים ובוני האתרים.  נכון להיום, אין בישראל מסגרת פורמאלית בה יכולים וובמאסטרים להעשיר את הידע שלהם בכל הנושאים הרלוונטיים לתחום עיסוקם, ובוודאי שלא להיחשף לכלים החדישים ביותר בתחום. שכן, לרוב, מרגע שטכנולוגיה יוצאת מבית התוכנה שלה, עובר פרק זמן עד אשר חברות ההדרכה מטמיעות את הנושא החדש בספרי הלימוד שלהן ומשלבות זאת בסילבוס הלימודים.  ואילו אנו נותנים כאן הזדמנות לוובמאסטרים להכיר את הכלים הטכנולוגים ממש ברגע יציאתם מהתנור".
 
הכנס יתקיים ביום ד', 11 באוגוסט בבית חיל האוויר הרצליה, בין השעות 8:00 – 17:00 והוא כרוך בתשלום של 95 ש"ח בלבד. מידע נוסף בכתובת: http://www.webtech-israel.co.il/

דילוג לתוכן