מכללת הי-טק חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת SagivTech,ד"ר חן שגיב

מכללת הי-טק,הנמנית על חטיבת ההדרכה של מטריקס, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת SagivTech, במסגרתו תהיה אחראית חברת SagivTech על הדרכה וקידום תחומי עיבוד תמונה, טכנולוגיות וידאו ועיבוד מקבילי על ה- GPU. ד"ר חן שגיב, מנכ"ל SagivTech תשמש כראש התחום במכללת הי-טק. יחד עם מיכה פייגין, הארכיטקט הראשי ב- SagivTech וארז יצחקי, ראש תחום טכנולוגיות וידאו ב- SagivTech  יובילו את התחום המקצועי של ההדרכה, פיתוח חומרי הלימוד ויהיו אחראים על מדריכי עיבוד התמונה,טכנולוגיות  הוידאו וה-  GPGPUבמכללה.
 
חברת SagivTech (www.sagivtech.com) מתמחה במתן פתרונות בתחום עיבוד התמונה והאות החל מהרמה האלגוריתמית ועד מימוש בתוכנה, בעיקר מימוש על פלטפורמות מקבילות. SagivTech נותנת שרותי יעוץ ומיקור חוץ של פרוייקטים הדורשים מומחיות בראיה ממוחשבת ומספקת ללקוחותיה פתרונות על גבי המעבד הגרפי להאצת אפליקציות כבדות בתחום עיבוד התמונה והוידאו. חברת SagivTech הינה חברת בוטיק המאופינת בפרופיל גבוה של מומחים מתחומי עיבוד התמונה,טכנולוגיות וידאו, גרפיקה ממוחשבת ו-GPGPU.
 
מתחילת חודש אוקטובר הקרוב יקיימו מכללת הי-טק וחברת SagivTech סדרת הרצאות בנושאי עיבוד תמונה, טכנולוגיות וידאו ו- GPGPU בחברות השונות.
 
ההרצאות תעסוקנה במגוון נושאים המיועדים לקהלים שונים:
 
1.       תמונה שווה יותר מאלף מילים – על מנועי חיפוש ויזואלים (חן שגיב)
 
הרצאה זו תעסוק בשיטות מקובלות במנועי חיפוש ויזואלים. היא מיועדת לאנשים ללא רקע מיוחד בעיבוד תמונה שישקלו לקחת את הקורס הבסיסי.
 
2.       איך לתפוס זברה בעזרת נחשים ?  (חן שגיב)
הרצאה זו עוסקת בשיטות מתקדמות בעיבוד תמונה: מרחבי גאבור, שיטות ואריאציוניות ועוד. היא מיועדת למומחים בתחום שישקלו לקחת את הקורס המתקדם בעיבוד תמונה.
 
3      An introduction to GPGPU. (מיכה פייגין)
הרצאה זו פותחת צוהר לעולם ה- GPGPU: רקע, הכלים הבסיסיים ולמה זה טוב.
מיועד לקהל רחב, בעיקר אנשי פיתוח המממשים אלגוריצמים כבדים
 
4.       תמונה טובה מאלף מילים – ווידאו ? תלוי באיכות (ארז יצחקי)
הרצאה זו היא יותר "טכנית" ונותנת רקע בנושא הוידאו. 
מיועדת לקהל יעד יותר טכני העוסק בתחום הוידאו.
 

דילוג לתוכן