מוטי חדד, מנהל ג'ון ברייס הדרכה

מכללת ג'ון ברייס ומעבדת קספרסקי מכריזות על שיתוף פעולה ייחודי בהדרכת קורסי סייבר

קורסי הסייבר יתקיימו בג'ון ברייס הדרכה ויועברו על ידי מומחי אבטחת המידע של קספרסקי

מכללת ג'ון ברייס, זרוע ההדרכה של מטריקס, ומעבדת קספרסקי, משיקות שיתוף פעולה ייחודי בהדרכת קורסי סייבר בהובלת מומחי אבטחת המידע של קספרסקי.

תחום אבטחת הסייבר הוא קריטי לארגונים, המתמודדים עם כמות איומים בלתי פוסקת, ההולכת וגדלה. על כן חשוב  שאנשי אבטחת המידע בארגון -CISO , אנאליסטים, חוקרים ואנשי SOC, ילמדו את הנושא ויתמחו בו, כך שיהיו מיומנים בטכניקות מתקדמות המהוות מרכיב מפתח חשוב בניהול אסטרטגי ונכון של איומי הסייבר והסיכונים הארגוניים.

קורסי הסייבר במסגרת שיתוף הפעולה הייחודי יכללו הן שיעורים תיאורטיים והן עבודה מעשית רבה במעבדות הסייבר של ג'ון ברייס וקספרסקי.

הקורס הראשון שיושק במסגרת שיתוף הפעולה הוא Malware Analysis & Reverse Engineering, במסגרתו ילמדו הסטודנטים לנתח תוכנות זדוניות, לקלוט IOCs , לכתוב חתימות המאתרות נוזקות ולשחזר קבצים ומסמכים שנפגעו כתוצאה ממתקפה.

מוטי חדד, מנהל מכללת ג'ון ברייס: אני גאה ושמח להכריז על שיתוף הפעולה של מכללת ג'ון ברייס עם מעבדת קספרסקי – אחת מחברות הסייבר המובילות בעולם. אין ספק כי הלמידה של המיומנויות המתקדמות בתחום הסייבר היא קריטית לארגונים, הרוצים ללמוד לנהל בצורה יעילה את איומי הסייבר עימם הם מתמודדים מידי יום.  קורסי הסייבר של ג'ון ברייס וקספרסקי יספקו לסטודנטים שלנו מעטפת מושלמת – ניסיון Hands On בתחום הסייבר לצד ניסיון וידע רב בתחום הלימודים וההדרכה".

לדברי רונן צרפתי, מנהל מכירות לעסקים, קספרסקי ישראל, "כחלק מהעמקת הקשר עם תעשיית הסייבר הישראלית, החליטה מעבדת קספרסקי להרחיב את מעגל השותפים העסקיים שלה, לחזק את שיתוף הפעולה עם מכללת ג'ון ברייס ולהנגיש את גוף הידע העצום שצברה לציבור.

"במסגרת שיתוף הפעולה עם מכללת ג'ון ברייס, אנו שמחים להציע לראשונה בישראל את הקורסים הייחודיים של מעבדות קספרסקי, המתבססים על הידע העצום שנצבר בחברה לאורך שנים של מחקר וניתוח אירועי סייבר. הקורסים יועברו על ידי אנליסטים מצוות המחקר הגלובלי של החברה, במתכונת מקורית המשלבת ידע תיאורטי ותרגול מעשי. למשתתפים תינתן אפשרות להיחשף למחקרים עדכניים בתחומי סייבר רבים ומגוונים והקורסים יספקו מענה הולם לדרישה ההולכת וגוברת לאנליסטים, חוקרים וצוותי Incident Response (IR)."

 

דילוג לתוכן