מכונות הביול החדשות של ביול 121 מעבירות את עולם הדואר הפיזי אל עידן האינטרנט

על אף ההתפתחות הדרמטית של רשתות חברתיות בהעברת מסרים מיידים, שימוש בדואר אלקטרוני ובמסרונים (sms) – עדיין יש צורך אמיתי במשלוח דברי דואר.. על פי נתוני דואר ישראל: 2.5 מיליון דברי דואר ממוינים מדי יממה; ו- 787 מיליון דברי דואר בשנה. אולם כיום, בעידן הטכנולוגי בו הכול מתקדם באופן מהיר, גם משלוח הדואר עובר שינוי והתאמה טכנולוגית.
חברת בלמוט, מהחברות המובילות בארץ בתחום מיכון טכנולוגי ומכונות בנקאיות ועמדות שירות עצמי, פיתחה את מערכת ביול121 המתאימה את צרכי משלוח דברי דואר לקדמה הטכנולוגית של המאה ה- 21. ביול121, המיועדת לשוק העסקים קטנים ובינוניים (SMB), הנה מערכת מבוססת אינטרנט חדישה ומהפכנית לניהול משלוח דברי דואר, אשר כוללת הפקת בולים online באופן עצמאי ומצוידת בהתאמות נוספות לעידן הטכנולוגי אשר מאפשרות לעסקים להשתמש בדואר באופן מושכל וחסכוני.
מחיר מערכת ביול 121 הוא  ₪ + מע"מ. המכונה מצדיקה עצמה החל מהשקל הראשון, ביחס עלות תועלת גבוה ביותר.
רותי קלנר עקרון, סמנכ"ל שיווק ומכירות בדואר ישראל: "חברת דואר ישראל שמה לה למטרה לשפר באופן תדיר את ממשקי העבודה עם הלקוחות. בדקנו ומצאנו כי העסקים הקטנים והבינוניים ישמחו להפיק ולבייל את דברי הדואר בעצמם, בתוספת של עיצוב ומסר אישי. מהיום מכונת הביול121 תשקול, תחשב את המחיר ותנפיק מדבקת ביול, בנוחות וביעילות מרבית."
נרי יוספסברג, סמנכ"ל בלמוט, אומר: "עם ביול 121 אנו מעבירים את הדואר המסורתי לעידן ה- e; לוקחים את מעטפת הדואר ונותנים לה ערך מוסף תדמיתי ושיווקי. בעולם בו האימייל לא שינה את הצורך בדואר כתוב פיזי, יש חדש עם ביול 121, כולל שדרוג המשרד, קביעת תקציב הביול ומעקב אחריו."
בין יתרונות המערכת:
·        זמינות מיידית בהוצאת הבול –מערכת להנפקת בולים ב-online.
·        חישוב עלויות דיגיטלי ומדויק- חישוב מחיר הבול על בסיס סוג השירות, משקל דבר הדואר והיעד – בהתאם לתעריפי דואר ישראל. מערכת שקילה אלקטרונית מאפשרת דיוק מרבי בשקילת דברי הדואר וחסכון בהוצאות.
·        תפעול המערכת באופן קל, מהיר, פשוט וידידותי.
·        מסר שיווקי-הוספת מסר דיגיטלי לצורך התאמה אישית (פרסונליזציה) – העברת מסר שיווקי, קמפיין פרסומי, ברכות על גבי המעטפה – הכול בהתאם לבחירת הלקוח וללא תלות בספק החומרה.
·        בקרה ושליטה על הוצאות הביול online – ביול121 מאפשרת הפקת דוחות מפורטים בהתאם לשימוש בפועל בזמן אמת.
·        אפשרות לחיוב לקוחות/ מחלקות – ביול121 מאפשרת להגדיר תקציב נפרד ללקוחות או למחלקות שונות בחברה, והוצאת דוחות בהתאם לשימוש.
·        רשימת אנשי קשר- contacts – מאגר אוטומטי לניהול ממוחשב של רשימת אנשי קשר,כולל הוספה אוטומטית של המיקוד על ידי המערכת. אופציה להדפסת רשימות אנשי קשר לפי רשימות תפוצה שהוגדרו מראש.
·        התממשקות מקוונת (online) לדואר ישראל.
·        הדפסה דיגיטלית באיכות גבוהה מאוד ומהירה (60 מדבקות בדקה).
·        מערכת מאובטחת המשלבת FIREWALL המספק הגנה גבוהה ביותר, בהתאם לדרישות דואר ישראל.
·        המערכת קומפקטית ואינה תופסת שטח רב.
·        הדפסת מדבקת כתובות. כל הנתונים אשר מוכנסים למערכת נשמרים בה
 
 
לסיכום,
עסקים רבים המשתמשים בשירותי הדואר באופן יומיומי, למשלוח מכתבים וחבילות ייהנו ממערכת חדישה ומתקדמת המאפשרת להם למקסם את יכולות הדואר הן מבחינת חיסכון במשאבים והן מבחינה שיווקית.

דילוג לתוכן