מכון מחקר מוביל בהונג קונג רכש את מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro של ננו דיימנשן

חברת ננו דיימנשן (נאסד"ק, תל אביב: NNDM), חברה מובילה בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, מודיעה היום כי מכון מחקר מוביל בהונג קונג רכש את מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro של החברה. המכון עדכן את החברה כי הוא מתכנן להשתמש במדפסת ה-DragonFly 2020 Pro לטובת הדפסת תלת מימד מתקדמת של אלקטרוניקה.
מכון המחקר הינו הלקוח השני באסיה-פסיפיק שיקבל את המדפסת עטורת הפרסים. הלקוחות הראשונים של ה- DragonFly 2020 Pro הינם ממגוון רחב של תעשיות, לרבות מחקר, אקדמיה, חלל וביטחון, רכב, מערכות חכמות, מיקרו מעבדים ואלקטרוניקה. כמו כן, המפיצים ומרכזי ההצגה וההדגמה של ננו דיימנשן ברחבי העולם מאפשרים ללקוחות פוטנציאליים להתנסות במדפסת ה- DragonFly 2020 Pro.
"מאז השקתה של ה- DragonFly 2020 Pro, חברות וארגונים מובילים בתחומם בעולם החלו לייצר מעגלים פונקציונאליים מודפסים בתלת מימד לטובת ייצור מהיר של אבות טיפוס וקסטומיזציה בתחום ה- additive manufacturing", ציין עמית דרור, מנכ"ל החברה. "אנו נרגשים להתחיל את שנת 2018 עם מכירות ללקוחות חדשים ושותפים איתם נבחן ונפתח יישומים פוטנציאליים נוספים."
מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro משנה את תחום פיתוח האלקטרוניקה באמצעות additive manufacturing ומאפשרת לחברות לשלוט על תהליכי הפיתוח שלהן. מדפסת החברה מאפשרת הדפסת תלת מימד של אובייקטים אלקטרוניים פונקציונאליים כגון סנסורים, צורות גיאומטריות מוליכות, אנטנות, התקני חיבור יצוקים, מעגלים אלקטרוניים, ומוצרים נוספים.

דילוג לתוכן