מי היא החוליה החלשה באבטחת הסייבר בארגון?

כנס מועדון אבטחת המידע של MadSec ו- Mellanox מארח את אלי עמר, סמנכ"ל הטכנולוגיות הנכנס של ה- CERT הישראלי
במעמד חגיגי, עם פתיחת השנה האזרחית, מועדון אבטחת המידע של MadSec ו-Mellanox מארח את סמנכ"ל הטכנולוגיות הנכנס של ה- CERT הישראלי, אלי עמר, בכנס אשר יעסוק בנושא "החוליה החלשה באבטחת הסייבר בארגון".
במהלך הכנס, אשר יתקיים ב- 20 לינואר 2016 במטה חברת Mellanox בתל אביב, יחשוף עמר את הפעילות המתוכננת של הארגון במהלך השנה הקרובה במגזר הפרטי והארגוני ויסקור את השירותים הפרו-אקטיביים שיושקו על מנת לסייע לחברות ולאזרחים באבטחת המידע. עוד במהלך הכנס, גיא דגן, מנהל המודעות לאבטחת מידע וסייבר בבנק הפועלים, ירצה אודות "קו ההגנה האחרון", אשר בא לידי ביטוי בהתנהגותו ופעילותו של הגורם האנושי בארגון.
בכנס צפויים להשתתף בכירי חברות, ביניהם מנכ"לים, סמנכ"לי מערכות מידע, סמנכ"לי כספים וסמנכ"לי טכנולוגיה. בנוסף, במתחם הסטארט-אפים, חברות יציגו את הפתרונות החדשניים שלהן בתחום אבטחת המידע.
מועדון אבטחת המידע, שהוקם על ידי MadSec ו- Mellanox, פועל על מנת להעלות המודעות והידע אודות איומי הסייבר השונים בקרב דרג המנהלים הבכיר בארגונים הישראלים, וכן במטרה לקדם שיתוף במידע חדש אודות טכנולוגיות חדשניות ודרכים להתמודדות עם איומי סייבר. בקבוצה פעילים כיום מנהלי אבטחת מידע ומנמ"רים מלמעלה מ- 120 חברות, הן באמצעות דף פייסבוק והן בקבוצת WhatsApp.
מועדון אבטחת המידע CYBERSECURITY CLUB בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/876164402443492/ .
הכנס מתקיים ביום רביעי, 20.1.2016 במטה Mellanox בתל אביב, רמת החייל, רחוב הברזל 6, כניסה B, קומת לובי, בין השעות 14:00 ל- 17:00.
הכניסה ללא תשלום, אך מחייבת הרשמה מראש.
פרטים אודות הכנס והרשמה בלינק: http://cybersecurityclub.wix.com/q12016

דילוג לתוכן