מירס תעלה לאוויר מערכת מתקדמת לניהול הפצת SMS

חברת מירס תשתמש בשרת היישומים Application Server של Enterprise JBoss מבית רד האט כפלטפורמת הייצור של מערכת מתקדמת וחדשה לניהול הפצה ושליחת SMS לארגונים. חברת מירס תשתמש בשרת היישומים Application Server של Enterprise JBoss מבית רד האט כפלטפורמת הייצור של מערכת מתקדמת וחדשה לניהול הפצה ושליחת SMS לארגונים. המערכת  תהווה אמצעי להידוק הקשר בין ארגונים ללקוחותיהם ולהעברת מסרים נדרשים.
המערכת פותחה על בסיס טכנולוגית JBoss ובקרוב תעלה לאוויר מערכת לניהול הפצה על פלטפורמת Enterprise Application Server (EAP)
 
 JBoss הנו שרת היישומים הנפוץ בעולם ומהווה את קו המוצרים הצומח ביותר בחברת רד האט מובילת הקוד הפתוח.  JBossככלל פתרונות רד האט מיוצגים בבלעדיות בישראלעל ידימטריקס.
 
 JBoss EAP (enterprise application Platform)היא סוויטה של פתרונות המתבססת על JBoss Application Server – , סוויטת הפתרונות הכוללת פתרונות SOA מובילים מבית JBoss הכוללים ESB ,BPM וכן פורטל, מנועחוקים ועוד'.
 
מירס בחרה להשתמש בתשתית JBoss בשל היותה בעלת ביצועים ופונקציונאליות ברמה גבוהה תוך הצגת יתרון בהיבטי עלות תועלת.
 
לדברי חואן רובר, מנהל מכירותEnterprise  JBoss בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, JBoss Application Server מבית רד האט מאפשר ללקוחות ליהנות מעולם הקוד הפתוח יחד עם הערכים המובנים של רד –האט כגון תמיכה במוצר לשנים רבות,  QA  , הגנה משפטית, ביצוע סרטיפיקציות ועוד….
 
אלי מטיאוויס, מנהל אגף פיתוח בחטיבת טכנולוגיות במירס הוסיף כי הבחירה ב -Enterprise Jboss נבעה מהצורך למצוא פתרון בעל עלות-תועלת גבוהה תוך שימת דגש על איכות, תמיכה ורובסטיות של הפתרון.

דילוג לתוכן