מירס מציגה את מירס מרקט ;

מירס מציגה ללקוחותיה את מירס מרקט – חנות האפליקציות והתוכן הראשונה בישראל לפלטפורמת האנדרואיד. פיתוחה של חנות האפליקציות ארך יותר משנה והיא כוללת מאגר של עשרות אלפי תכנים מישראל ומהעולם בתחומי המוסיקה, משחקים, אפליקציות, וידאו וגרפיקה. כל התכנים ייתרונה המובהק של החנות הוא בהיצע  הרב של תוכן ישראלי המופיע בצורה מרוכזת ופשוטה. כל התכנים מרוכזים תחת מירס מרקט, ללא הפניה לחנויות משנה.  החיוב  מתבצע בצורה פשוטה באמצעות החשבונית השוטפת של הלקוח, כך שאינו מצריך מילוי פרטים אישיים ומסירת פרטי כרטיס אשראי . 
 
חנות האפליקציות פותחה עם דגש רב על  חויית המשתמש והיא כוללת  ממשק מתקדם מסוגו המאפשר נוחות שימוש מרבית. הודות לממשק זה ניתנת ללקוח האפשרות  לשמור את היסטורית  ההורדות  בחנות ללא תלות בסוג מכשיר האנדרואיד ברשת מירס.
 
גיא ידלין משנה למנכ"ל מירס:  " אנו שמחים להציע לקהל לקוחותינו עולם שלם של אפליקציות המרוכזות תחת קורת גג אחת, זאת חנות ראשונה מסוגה בארץ הכוללת עשרות אלפי תכנים המותאמים למכשיר האנדרואיד , עם ממשק משתמש מתקדם  בעברית וחיוב דרך חשבונית מירס.כמובן שעם הזכייה במכרז התדרים אנו צפויים להציע מגוון חידושים והטבות עבור לקוחותינו".
 
במסגרת מירס מרקט יהנו לקוחות מירס מאפליקציות ותכנים מובילים כמו חדשות ערוץ 2, MAKO ,ON, YNET  ,כלכליסט, Guitar Hero 4, Assassins Creed, Sims,  , Doodle Jump, Texas Hold`em ועוד.

דילוג לתוכן