מיקרו פוקוס משלימה את המיזוג עם עסקי התכנה של HPE, ויוצרת את אחת מחברות התוכנה הגדולות בעולם

החברה החדשה תניע את החדשנות הממוקדת בלקוח בתאגידים בקנה מידה גדול על מנת לספק פתרונות תכנה בסביבה היברידית

• החברה הממוזגת תהפוך לחברת התוכנה השביעית בגודלה בעולם, ולחברת הטכנולוגיה הבריטית הגדולה ביותר, הנסחרת בבורסת לונדון עם הכנסה כוללת של יותר מ- 4.4 מיליארד דולר
• העסקה, בשווי 8.8 מיליארד דולר, מהווה את אחד המהלכים הגדולים שעשתה מיקרו פוקוס בשלוש שנים האחרונות (רכישת group Attachmate, Serena Softwareו- HPE Software)
• המיזוג מאחד בין שתי מובילות תוכנה, ומסייע ללקוחות להפיק ערך נוסף מהשקעות קיימות בתכנה תוך אימוץ החדשנות בעולם ה-IT ההיברידי

מיקרו פוקוס הכריזה היום על השלמת המיזוג עם פעילות התוכנה של HPE (Hewlett Packard Enterprise) ובכך יצרה את תאגיד התוכנה השביעי בגודלו בעולם. מיזוג זה מאחד בין שתי מובילות תוכנה בינלאומיות, היוצרות חברה חדשה, המסייעת ללקוחות למקסם את הערך של השקעות ה-IT הקיימות ולאמץ חדשנות בעולם ה- IT ההיברידי. כריס סו, ששימש כמנהל התפעול הראשי (COO) של HPE וכסגן נשיא בכיר ומנכ"ל HPE Software, מונה לתפקיד מנכ"ל מיקרו פוקוס.

"היום אנו מציינים אבן דרך חשובה למיקרו פוקוס, ואני גאה להוביל את החברה," אמר כריס סו, מנכ"ל מיקרו פוקוס. "אנו מאחדים שתי חברות שהן שילוב עוצמתי של טכנולוגיה וכישרון, שיחד, יניעו חדשנות ממוקדת לקוח בקנה מידה ארגוני."

לפי דו"ח שפורסם לאחרונה ע"י Harvard Business Review, "מנהיגים עסקיים צופים שכבר בעתיד הקרוב, יותר אפליקציות שלהם ישכנו במרכזי נתונים של צדדים שלישיים, אך אפליקציות קריטיות בסביבת מערכות מסורתיות (Legacy) אינן צפויות להיעלם בזמן הקרוב ככל הנראה. ניצוח על שילוב מערכות יהפוך להיות אף יותר קריטי. IT היברידי יהווה את הגישה הדומיננטית – ופיתוח יכולות IT היברידיות חזקות, יהווה יתרון תחרותי".

מיקרו פוקוס תוכננה מן היסוד לבנות, למכור ולתמוך בתוכנה. עם יותר מ- 5,800 עובדי מחקר ופיתוח, מסייעת החברה הממוזגת ללקוחות לפתור את הבעיות הטכנולוגיות המורכבות ביותר, על ידי אספקת פתרונות ברמה עולמית לתאגידים בנושאים חשובים כגון:

• DevOps- מאפשר אספקה מהירה של אפליקציות איכותיות ומאובטחות עם נראות מקצה לקצה באמצעות שורת תוכנות מסחריות וקוד פתוח – תוך מינוף סל המוצרים הרחב ביותר בתעשייה.
• Hybrid IT- מפשט את הניהול של תמהיל מורכב של פלטפורמות שונות, שיטות אספקת יישומים ומודלים של צריכתם, על מנת לסייע לארגונים לענות על צרכיהם העסקיים, לשלוט בעלויות ולהבטיח זמינות וביצועים בקנה מידה גלובאלי.
• אבטחה וניהול סיכונים- אבטחה של מידע, אפליקציות וגישה; העצמת פעילות אבטחה ושליטה על מנת למזער סיכונים, לוודא ציות ולרתום את היכולות של שיטות DevOps מאובטחות על מנת להבטיח ניהול סיכונים מקצה לקצה.
• חיזוי אנליטי – מסייע ללקוחות לתרגם מידע הזמין במאגרים נפרדים (siloed) לכדי ניתוח פרואקטיבי בזמן אמת, הנשען על מערמי עיבוד ((stacks פתוחים ומבוססי ענן, ליצירת תובנות חדשות המשלבות אפליקציות, פעילויות, אבטחה והיבטים עסקים.
"המשימה שלנו היא לספק את סל המוצרים הטוב ביותר של תוכנות בקנה מידה תאגידי, עם ניתוח מובנה, ולשים את הלקוחות שלנו במרכז מוצרי האיכות החדשניים שלנו, בהם אנו גאים" הוסיף סו. "זו המשימה המניעה אותנו וממצבת את מיקרו פוקוס בעמדה ייחודית, כמסייעת ללקוחותיה ולשותפיה להתמודד עם הזדמנויות ואתגרים של המודל ההיברידי החדש ל- IT תאגידי – ממיינפריים למובייל ולענן".
"בשם כולנו ב- DXC טכנולוגיות, אני רוצה לברך את צוות מיקרו פוקוס על אבן הדרך המשמעותית הזו," אמר מייק לאורי, יו"ר, נשיא ומנכ"ל DXC טכנולוגיות. "המיזוג הזה מבטיח לשפר מאוד את השותפות האסטרטגית ביננו על מנת לסייע להניע טרנספורמציה דיגיטלית אמיתית ללקוחותינו, ואנו מצפים להרחיב את שיתוף הפעולה עם שותף מצוין כמו מיקרו פוקוס".
המהלך הנוכחי מהווה את העסקה המשמעותית החמישית של מיקרו פוקוס בשלוש השנים האחרונות, והגדולה ביותר אותה הובילה החברה עד היום. המהלך משקף את האסטרטגיה המתמשכת לשלב נכסי תוכנה רבי עוצמה בחברה אחת בעלת מודל פעולה חזק ומבוסס ביצועים.

"האסטרטגיה העסקית שלנו נשארה מוצקה: איחוד נכסי תכנה המביאים ערך גבוה למשקיעים שלנו וסל רחב של פתרונות ללקוחותינו על מנת שיוכלו למקסם את הערך של השקעות ה-IT הקיימות ולאמץ טכנולוגיות חדשות –
באופן המגשר בסופו של דבר בין הישן לחדש," אמר קווין לוסמור, יו"ר מיקרו פוקוס. "אנו נרגשים לקבל את כריס כמוביל החברה הממוזגת במסע לאיחוד הארגונים שיצור חברת תוכנה בקנה מידה עולמי".

 

דילוג לתוכן