מיקרוסופט תשקיע 5.8 מיליארד דולר בתוכניות לשותפים

מיקרוסופט תשקיע 5.8 מיליארד דולר בשנת הכספים 2012 במגוון תוכניותיה לרשת השותפים של החברה. זאת במטרה לסייע להם להגדיל את עסקיהם ולהתמודד עם צורכי הטכנולוגיה המתפתחים של לקוחותיהם ברחבי העולם. הסכום יושקע בכלים, תמריצים ובתוכניות הדרכה."הצלחה בשוק היום ובעתיד יחד עם השותפים שלנו תלויה באספקת טכנולוגיות מדהימות ברמה עולמית שיענו על צורכי הלקוחות, כמו גם בתמריצים מתאימים לשותף, כלים והכשרה, אשר יובילו לצמיחה עסקית שלהם", אמר ג'ון רוסקיל, סגן נשיא מיקרוסופט האחראי על רשת השותפים העולמית של החברה שנשא את דבריו בפני למעלה מ -15,000 משתתפים מרחבי העולם בוועידת השותפים העולמית של מיקרוסופט.  "אנו מביאים את השותפים שלנו לענן יחד איתנו – הם יוכלו להשתמש בכלים וביישומים שיקבלו עכשיו כדי לקחת את הלקוחות שלהם אל הענן".
הקשב
קרא באופן פונטי
 
מילון
רוסקיל הכריז על פתרונות חדשים או פתרונות מורחבים וכן על תמריצים בתחום  השירותים המקוונים אשר זמינים עתה ומותאמים לסדרי עדיפויות כגון: פרויקטים של לקוחות, צמיחה מואצת של אימוץ ענן ציבורי ופרטי וכלים נוספים שמעידים על מחויבותה העמוקה של מיקרוסופט להצלחת השותפים. מיקרוסופט מעודדת את השותפים לפעול במסגרת רשת השותפים כדי ליהנות מן התמריצים הללו.
 
התאמת המיומנויות של השותפים לפרויקטים של הלקוחות
 
● הפיצול שנעשה לאחרונה בין שותפים המתמחים ב-Messaging לבין שותפים המתמחים בתקשורת מאפשר בידול מקצועי ביניהם וזיהוי שותף מתאים שמסוגל לספק פתרון שלם בתחום התקשורת האחודה, הכולל קול ווידיאו.  פיצול ההתמחויות יגדיל את ההכרה בשותפים שהשקיעו ביכולות מתקדמות ב- Exchange, Lync  ו-  Microsoft Office 365.
 
● מיזוג ההתמחויות בין System Center ותחום הווירטואליזציה שיתבצע במאי 2012 יחזק את יכולת השותפים לסייע ללקוחות לממש את יתרונות מחשוב הענן באמצעות פתרונות הענן הפרטי של מיקרוסופט. כעת, יכולים השותפים להכין עצמם לכך באמצעות התמחות ב-System Center ו- Windows Server Hyper-V.
 
תמריצים להאצת קצב אימוץ הענן
 
● שירותי תכנון ל-Software Assurance יהיו זמינים באוגוסט. במסגרתם יקבלו השותפים תשלום  עבור פריסת שירותים בהסכמי רישוי מסוג Microsoft Software Assurance עבור הענן הפרטי של מיקרוסופט, הענן הציבורי ((Windows Azure, SQL Server ופיתוח תוכנה. ההזדמנויות הללו יסייעו לשותפים להגדיל את בסיס הלקוחות שלהם, לחזק את הקשרים עם הלקוחות ולהגדיל את הכנסות השירות.
 
● תמריצים לענן הציבורי Azure– תוכנית לתגמול שותפים מוסמכי Windows Azure Circle program אשר ישפיעו על אימוץ פלטפורמת הענן הציבורי של מיקרוסופט על ידי הלקוחות. כתוצאה מכך, השותפים יוכלו לבנות ערוצי הכנסה חדשים על ידי סיוע ללקוחות בהפקת תועלת מהענן הציבורי.
 
● תמריצים לענן הפרטי- תוכנית תמריצים לתחום הניהול והוירטואליזציה שתתגמל שותפי "זהב" שישפיעו על היקף מכירות טכנולוגיית הענן הפרטי של מיקרוסופט. תוכנית זו משלימה את תוכנית ההאצה לתחום Hyper-V Cloud שתממן לשותפים וללקוחות את שלבי ההיערכות והאומדנים לענן הפרטי, הוכחת הקונספט ופריסת המערכת.
 
● תמריצים ל-SQL Server- תוכנית התמריצים למיישמי SQL Server שתספק תגמולים לשותפי     "זהב" שיישמו פלטפורמת אפליקציות ופתרונות בינה עסקית ללקוחות, במיוחד אלה שיישמו את הגרסה הבאה SQL Server Denali, מוכוונת הענן שתוכרז בקרוב.
 
● תמריצים כספיים וניוד רישיונות זמינים דרך  Microsoft Software Assurance עבור  Microsoft Hyper-V System,Center ו-SQL Server. הם יסייעו לספקי פתרונות אירוח להרחיב את העסקים שלהם על ידי מתן אפשרות ללקוחות לפרוס את רישיונות ה Server Application שלהם עם SoftwareAssurance במחשביהם או בענן במסגרת, בחוות השרתים של השותף.
 
● מיקרוסופט מפתחת גישות חדשות לשינויים במודלים עסקיים של לקוחות עבור שותפים בעלי פוטנציאל גבוה (החל מהדרכות אחד על אחד ועד לשירות עצמי מקוון). אלה יסייעו למקבלי החלטות עסקיים בקרב השותפים לגבש תוכניות ספציפיות, לנתח את השינויים הצפויים בעקבות שילוב הענן (למשל: שינויים ברווח ובהפסד, משאבי כוח אדם נדרשים) להגדיר מחויבויות ומסגרות זמן לביצוע השינוי.
 
● כדי להמשיך לדרבן את הצמיחה של Microsoft Dynamics, מיקרוסופט מציעה ליועצים המוסמכים בתחום תוספת הכנסה של 40% על מכירות מנויים חדשים של Microsoft Dynamics CRM Online במסגרת ה CSA הקיים.
 
כלים ויתרונות משופרים לשותפים
●השותפים יקבלו רישיונות נוספים לשימוש פנימי ב-Lync וב- Windows Intune. מספר הרישיונות שהוקצו לשותפי Cloud Accelerate יגדל מ- 25 ל- 100 ומספר הרישיונות לשותפי Cloud Essential יגדל מ- 10 ל- 25.
 
●ערכות כלים ומדריכים יעזרו לשותפים להתחיל לסלול נתיב לרווחיות עם פתרונות הענן הציבורי והפרטי בארבעה סוגי שווקים: עסקים קטנים, עסקים בינוניים, ארגונים והמגזר הציבורי.
 
קווין טרנר, מנהל העסקים הראשי של מיקרוסופט שנשא את הנאום המרכזי בכנס ציין: "אנו מבינים כי לשותפים יש חלופות לעבודה עם מיקרוסופט. בעת שהם פועלים לאימוץ טכנולוגיות ענן לצורך פיתוח עסקי, השותפים יכולים לסמוך על מיקרוסופט שתספק להם את כלי ההכשרה המקצועית לסביבת הענן, את המשאבים כדי לייצר הזדמנויות מכירה וכן את היכולת להגדיל את ההכנסות ולהגדיל את הערך עבור הלקוחות. אנו מחויבים לרווחיות השותפים שלנו ולהצלחה העסקית שלהם לטווח הארוך."

 

דילוג לתוכן