מיקרוסופט תציג מפת דרכים טכנולוגית

במסגרת אירוע Tech Ed תציע מיקרוסופט ישראל מסלול ייעודי למנהלי מערכות מידע במגזר הארגוני והעסקי. המסלול יעסוק בתיאור מפת דרכים טכנולוגית של פתרונות מיקרוסופט לשלוש השנים הבאות, ובמגמות העדכניות בתחום פתרונות ה-ITהמסלול יתמקד בערך העסקי של תחום ה-IT ובהשפעה של מערכות המידע על הרווחיות, הצמיחה וההתייעלות בארגון.
 
תכני המסלול כוללים הרצאות בנושאי פלטפורמת הענן של מיקרוסופט, ניהול הידע הארגוני, וירטואליזציה והדסקטופ הארגוני, BI, ERP, ו-CRM. ההרצאות משולבות בהדגמות חיות של הפתרונות ובבכירים במגזר הארגוני שיתארו את השפעתם של פרויקטים בכול אחד מהתחומים על ההתנהלות העסקית של הארגון. לצד מומחי מיקרוסופט ירצו במסלול מומחי טכנולוגיה מקרב השותפים העסקיים של מיקרוסופט ישראל.
 
מיקרוסופט תקיים את אירוע Tech Ed זו פעם שביעית, והוא יתקיים בחודש נובמבר באילת בין התאריכים 28-30 לחודש. באירוע צפויים להשתתף כ-3,000 איש, והוא נחשב אירוע ההיי-טק הגדול ביותר בישראל ומהגדולים מסוגו במזרח התיכון. באירוע יככבו שירותי הענן החדשים של מיקרוסופט שכוללים את פלטפורמת Windows Azure וחבילת השירותים העסקיים המקוונים BPOS, פתרונות Office 2010 למגזר הארגוני והעסקי, ועוד.
 
יובל שיין, מומחה פתרונות במיקרוסופט ישראל ומנהל מסלול Strategic IT: "הדרישה לתכנים בהם נציג את השילוב בין טכנולוגיה והערך המוסף העסקי באה מהשטח. איןIT  בארגון ללא טכנולוגיה מתקדמת, אך זו צריכה לבוא בהלימה עם היעדים העסקיים של הארגון והדרישה להציג ROI."

דילוג לתוכן