מיקרוסופט נבחרה לאחת מ-15 החברות הטובות ביותר להורים ומשפחות

פלטפורמת חיפוש העבודה Glassdoor גיבשה רשימה של 15 חברות שיישמו מדיניות עצמאית של חופשות לידה לאמהות ואבות. במקום הראשון אתר העצומות החברתיות Change.org, מיקרוסופט הגיעה למקום ה-3
אתר חיפוש העבודה Glassdoor דירג את 15 החברות על-פי התנאים שהן מציעות להורים ולמשפחות ובמרכזן חופשת הלידה. חברת Change.org מציעה 18 שבועות של חופשת לידה בתשלום מלא להורים ביולוגיים או מאמצים. למקום ה-2 הגיעה פלטפורמת הסאונד Spotify, המציעה 6 חודשים של חופשת לידה לאמהות ואבות אותה ניתן לקחת במשך 3 שנים. מיקרוסופט, שהגיעה למקום ה-3, מציעה 20 שבועות של חופשת לידה בתשלום לאמהות, ובנוסף 12 שבועות לאבות, הורים מאמצים והורים אומנים במהלך השנה הראשונה להולדת התינוק.
בהמשך הרשימה נבחרו חברות טכנולוגיה כמו Etsy (4), טוויטר (5) ופייסבוק (6) כמו גם חברות מתחומים אחרים כמו פירמת רואי-החשבון EY וחברת ג'ונסון & ג'ונסון.
כזכור, באפריל האחרון הודיעה מיקרוסופט לעובדיה בישראל על מדיניות 'זמן משפחה' המאפשרת להורים להאריך את חופשת הלידה ל-20 שבועות בתשלום, להורה הנוסף תינתן האפשרות לצאת ל-6 שבועות של חופשת הורות בתשלום; וחודש בתשלום לטיפול בבן משפחה הנתון במצב בריאותי מורכב.

דילוג לתוכן