מיקרוסופט משיקה את Office 365 ברחבי העולם ובישראל

חבילת שירותי הענן Office 365 זמינה מהיום ב-40 מדינות לרבות ישראל והיא כוללת את Microsoft Office, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Exchange Online ו-Microsoft Lync Online – שירותי ענן העדכניים ביותר המוצעים כולם במודל של מנוי חודשי בעלות חודשיהשירות הוצג בגרסת ביתא מוגבלת בשנה שעברה וזכה לתגובות נלהבות, במשך חודשים ספורים נרשמו לשירות למעלה מ-200,000 ארגונים והתחילו להתנסות ב-Office 365. עסקים שהשתמשו  ב- Office 365 כבר דיווחו על תוצאות מרשימות, כולל צמצום בעלויות ה- IT בשיעור מוערך של עד 50% תוך שיפורים בפרודוקטיביות.
 
דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל: "ישראל שותפה היום למהלך העולמי של מיקרוסופט שמהווה פרק חדש באסטרטגיית הענן של החברה. לפני כ 25 שנה החלו עסקים קטנים ובינוניים לאמץ את המחשב האישי וליהנות מהיתרונות העצומים שהוא מציע, היום אנו מציגים את המהפכה החדשה Office 365 שתשפיע באופן לא פחות דרמטי על עסקים ותפתח בפניהם עולם חדש של אפשרויות מלווים בחיסכון כספי ניכר. כ-250,000 עסקים קטנים-בינוניים בישראל ייהנו משירות, שמסופק על ידי מיקרוסופט באופן קל, גמיש וידידותי ויוותרו על הצורך בקניית חומרה יקרה, שדרוגים, טיפול בתקלות, שטח איחסון חדרי מחשב, הגנה מווירוסים ועוד – וכל זה במחיר שווה לכל נפש של 6$ בלבד לחודש למשתמש. 
 
משנה את כללי המשחק עבור עסקים מכל הגדלים
חבילתOffice 365 זמינה במגוון של תוכניות שירות שגובשו כדי לתת מענה לצרכים של עסקים מכל סוג ומכל גודל, מהגדולים ביותר עד לקטנים ביותר.
 
באמצעות Office 365 עובדים יוכלו לשתף פעולה תוך שימוש בכלים כמו מסרים מיידיים ומפגשים וירטואליים עם עובדים אחרים בארץ ובעולם. הם יוכלו לעבוד ביחד על מסמכים ולשתף רעיונות בקלות כפי שהם יכולים לשתף יומנים. יתירה מכך, הם יוכלו לעשות זאת באמצעות אותם הכלים שבהם הם משתמשים כבר כיום – ומכל מקום שבו הם נמצאים. יישומי Office הם הלב של Office 365 שכוללת אתMicrosoft Word, Excel, PowerPoint OneNote Access. הם מתחברים ל-Exchange, SharePoint,  ו-  Lync כדי לספק פתרון תקשורת ושיתופיות ברמה הגבוהה ביותר.
 
גדעון לופז, מנכ"ל IDC ישראל: ההתמודדות של עסקים קטנים בישראל עם צרכי המחשובשלהם אינה עניין פשוט הן משום שחסר להם הידע הנדרש והן בגלל המחיר. IDC מעריכה שהוצאות המחשוב של עסק קטן נעות בין 900$ ל-1,500$ לעובד לשנה בישראל, כך שהיכולת לחסוך מסכום זה מהווה הזדמנות משמעותית עבורו, ואכן Office 365 מהווה צעד משמעותי בכיוון זה. מבין פתרונות הענן הזמינים היום לעסק הקטן, נהנית מיקרוסופט ממספר יתרונות וביניהם: חבילה רחבה יותר של כלים מתקדמים לניהול העסק; אינטגרציה פנימית ארגונית ואינטגרציה עם מערכות הקיימות כבר בעסק דוגמת Office; ולבסוף – סביבת שותפים רחבה מאד המאפשרת לעסק הקטן למצוא תמיכה המתאימה לצרכיו. IDC רואה בהכרזה זו מניע משמעותי לאימוץ שירותי ענן בקרב עסקים קטנים בישראל.
 
שותפים ל-Office 365
מיקרוסופט בונה מערך גדול של שותפים סביב Office 365, הכוללת אינטגרטורים, ספקי תוכנה, משווקים ושותפים אחרים. אקו-סיסטם זה מתרחב עתה באמצעות סוגים חדשים של שיתופי פעולה עם ספקי שירות מובילים בעולם. השותפים הללו ישלבו את חבילת Office 365 עם שירותים אחרים שהם מציעים וביניהם שירותי אירוח (Hosting), פס רחב, פתרונות מימון ועוד – באופן שיאפשר למיליוני עסקים קטנים ובינוניים ברחבי העולם ובישראל ליהנות מיישומי הענן החדשים.
 
אודות  Office 365
חבילתOffice 365 מוצעת במגוון של תוכניות שירות במחיר חודשי ידוע מראש של 2$ עד 27$ למשתמש לחודש. באמצעות Office 365 יוכלו עסקים קטנים להתחיל לעבוד עם Web Apps Office, Exchange Online, SharePoint Online, Lync Online וכן להקים אתר אינטרנט חיצוני – כל זאת במחיר של 6$ (ארה"ב) לכל משתמש, לחודש.
 
גרסת Office 365 לארגונים גדולים כוללת מספר חלופות לעסקים גדולים ובינוניים וכן לארגונים ממשלתיים. במסגרת זו, מוצעת חבילת היישומים המשרדייםMicrosoft Office Professional Plus יחד עם גרסאות ענן של שירותי Exchange ו-SharePoint וכן כלי ניהול, אבטחה, תמיכה ושרידות ברמה הגבוהה ביותר.  

 
זמינות
חבילת שירותי הענן Office 365 לעסקים קטנים ו- Office 365 לארגונים זמינות מהיום.
עסקים יכולים לנסות אותן בחינם למשך 30 ימים על ידי כניסה אל: www.office365.com
או מאתר השותפים המקומי של מיקרוסופט.

דילוג לתוכן