מיקרוסופט משיקה את תכנית WebsiteSpark

מיקרוסופט משיקה בישראל את תכנית WebsiteSpark שמאפשרת שימוש חופשי במגוון של תוכנות ופתרונות תוכנה על ידי חברות ועצמאים העוסקים בפיתוח, בנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט.בתכנית, שנמשכת שלוש שנים, רשאיות להשתתף חברות בהן לכול היותר 10 עובדים. חברות שמצטרפות לתכנית מקבלות גישה ל: כלי פיתוח ועיצוב אתרים של מיקרוסופט שכוללים שלושה רישיונות של Microsoft Visual Studio 2008 Professional Edition, שני רישיונות שלMicrosoft Expression Web 3  ורישיון אחד של Microsoft Expression Studio 3; רישיונות לארבעה מעבדים לשימוש בסביבת ייצור (Production) ב- Windows Web Server 2008 R2 ובנוסף רישיונות לארבעה מעבדים לשימוש בסביבת ייצור ב- Microsoft  Server 2008 Web Edition; פנל ניהול ושליטה – פתרון צד שלישי לניהול אתרים (DotNetPanel).
 
בנוסף, חברות שישתתפו בתכנית יקבלו גם תמיכה והכשרה טכנולוגית שכוללת בין השאר: שתי קריאות תמיכה טכנית; גישה בלתי מוגבלת לקבוצות דיון טכניות ב- MSDN; גישה לתמיכה של חברי קהילת המפתחים ובוני האתרים ושל שותפים המתמחים באחסון אתרים.
 
בזק בינלאומי הצטרפה לתכנית כשותפה מובילה לצד שותפות עסקיות נוספות של מיקרוסופט בתחום אחסון האתרים, ביניהן: אבולוציה אונליין, אורטק דוט נט ו-LiveDNS. זאת במטרה לאפשר לחברות שיצטרפו לתכנית החדשה לייצר הזדמנויות עסקיות חדשות, ולהרחיב את מגוון ההטבות הניתנות בתכנית.
 
דמי ההשתתפות בתכנית הם בסך 100 דולר לחברה שמשולמים בסוף תקופת ההשתתפות.
 
לינק לפרטים אודות התכנית החדשה: http://www.microsoft.com/web/websitespark/
 
גיא בורשטיין, מומחה טכנולוגיות פיתוח במיקרוסופט ישראל ומנהל התוכנית בארץ: "WebsiteSpark הופכת את כלי פיתוח ואת שירותי התמיכה של מיקרוסופט ליותר נגישים עבור מפתחים ומעצבים בחברות קטנות בעת פיתוח אפליקציות אינטרנט חדשניות. תוכנית WebsiteSpark, מקדמת את המחויבות שלנו להניע חדשנות בקרב קהילות ואנשי המפתח שלנו."
 
דן זייצ'ק, סמנכ"ל פתרונות לעסקים בבזק בינלאומי: "בזק בינלאומי שמחה לקחת חלק מרכזי בתוכנית ולתת למפתחי אתרים את הדרוש להם על מנת להצליח. נציע לכל החברות שיצטרפו לתכנית WebsiteSpark פתרון התפור לצרכיהן תוך הקפדה על מתן השירותים הטכנולוגים המתקדמים ביותר."
 

דילוג לתוכן