מיקרוסופט מגייסת סטונדטים

מרכז המו"פ של מיקרוסופט במהלך גיוס רחב של סטודנטים לגופי הפיתוח. ישולבו בפיתוח האיקס בוקס, טכנולוגיות ענן ועוד
מרכז המו"פ של מיקרוסופט בישראל החל בגיוס רחב היקף של סטודנטים מצטיינים שישתלבו בו כעובדים מן המניין. המגויסים החדשים יתווספו לסטודנטים שכבר עובדים במרכז המו"פ בשנים האחרונות.
לצורך הגיוס הושק קמפיין ארצי רחב היקף, שיכלול שלטי חוצות ברחבי הארץ, סמוך לאוניברסיטאות וכן קמפיין באתרי אינטרנט מובילים.
הסטודנטים במרכז המו"פ משולבים בצוותי הפיתוח של כל המוצרים האסטרטגיים המפותחים במרכז המו"פ לרבות: טכנולוגיות ענן חדשות, מוצרי אבטחה וגישה מרחוק, טכנולוגיות אונליין, איקס בוקס ומוצרי בידור ועוד.
יורם יעקבי, מנכ"ל מרכז המו"פ של מיקרוסופט: "סטודנטיות וסטודנטים מביאים רוח של חדשנות ויצירתיות שתורמים לפרויקטים החשובים ביותר שמתבצעים במרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל. הגידול במספר הסטודנטים במרכז המו"פ היא תולדה ישירה של תרומתם, שיש לה השפעה על מאות מיליוני משתמשים ברחבי העולם. זו ההזדמנות שלנו ליהנות מהיכולות הייחודיות שלהם וההזדמנות שלהם להשפיע כבר במהלך לימודיהם" 
מרכז המו"פ של מיקרוסופט מקיים שיתופי פעולה מגוונים עם המוסדות האקדמיים בישראל. מידי שנה מגויסים עשרות סטודנטים בתחומי התוכנה והנדסת המחשבים לעבודה. הם משתלבים כעובדים בפרויקטי הפיתוח השונים, נהנים משכר ותנאים מלאים ושעות עבודה גמישות, בהתאם לתוכנית הלימודים שלהם. בתום לימודיהם משתלבים רובם כעובדים מן המניין.  
בנוסף, מקיים מרכז המו"פ תוכנית מצוינות לסטודנטים מצטיינים החל מהשנה השנייה ללימודיהם. סטודנטים אלה מקבלים מלגות הצטיינות וכן ליווי מקצועי של מרכז המו"פ עד סוף לימודיהם. הם משתתפים במחנות הדרכה והעשרה הן בארץ והן ברדמונד ועושים את עבודות הגמר שלהם במסגרת מרכז המו"פ, עם הנחייה מקצועית של המהנדסים.
 

דילוג לתוכן