מיקרוסופט מביאה את הענן לקרקע המציאות העסקית

Microsoft System Center 2012 (בגרסת RC) לפלטפורמות הענן – הפרטי, ההיברידי והציבוריהשבוע, באמצעות שידור מקוון ממטה מיקרוסופט ברדמונד הסביר סאטיה נאדלה, נשיא חטיבת השרתים וכלי פיתוח במיקרוסופט, כיצד פיתרון הענן הפרטי של מיקרוסופט מסייע לעסקים להתייעל, לחסוך כסף ולהתחרות טוב יותר בשנת 2012. כעת, חברות יכולות להשתמש ב- Microsoft System Center 2012 (בגרסתRelease Candidate ) כדי לבנות ולתפעל ענן פרטי לאספקת יישומים עסקיים בכל פלטפורמות הענן- הפרטי, ההיברידי והציבורי.  Microsoft System Center 2012 זמינה מהיום כפיתרון היחיד לניהול משולב ענן פרטי.
 
"מנהלי IT מספרים לי שמחשוב ענן פרטי מבטיח לסייע להם להתמקד בחדשנות מעבר לתחזוקה, כדי לייעל את העלויות ולהגיב לצרכים של מהירות ה-IT", אומר נאדלה, " אנו מספקים את ההבטחה הזו היום. עם System center 2012, לקוחות יכולים לנוע אל מעבר לרעש והספקולציות בתעשייה, ולהתקדם אל ה"כאן ועכשיו" של הענן הפרטי".
 
ההתקדמות החדשה ב- System center 2012 ממחישה את המחויבות של מיקרוסופט להקלה ברכישה, פריסה וכלכלה של מחשוב ענן פרטי.

"ענן פרטי הוא התשובה שלנו לבצע קורלציה של תשתית השרתים שלנו לישות אחת. אנו יכולים להשתמש בו כדי לספק שירותים במהירות רבה יותר- דבר שמאוד חשוב לעסק שלנו", אומר פישר דניאלי, סגן נשיא של ITatT Rowe price. "System center 2012 באמת משנה את כללי המשחק".
 
System center 2012 משלבת 8 מרכיבי מוצרים נפרדים אל תוך פיתרון אחד מאוחד, מייעלת את ההתקנה ומפחיתה את משך הזמן הנדרש לפריסה ממספר ימים למספר שעות בלבד.
 
מספר גרסאות המוצר גם הוא פשוט יותר, כך שלקוחות יוכלו לבחור בין המהדורות Standard ו- Datacenter, בהתאם לדרישות הוירטואליזציה שלהם. כיוון שרישוי מהדורת ה- Datacenter מכסה מחשבים וירטואלים ללא הגבלה, יכולים הלקוחות להגדיל את הענן הפרטי שלהם כל הזמן, ללא עלויות רישוי נוספות עבור הוירטואליזציה לתשתית ולאפליקציות שלהם. הדבר מאפשר ללקוחות לצמוח במהירות ובקלות ללא צורך בהמשך השקעה בתשתית המחשוב.

 
הענן הפרטי של מיקרוסופט: מוכן לעתיד כבר היום.
 
לופטהנזה מערכות ויונילוור בחרו גם הן להסתמך על System center 2012 ועל הענן הפרטי של מיקרוסופט.

"אנו עושים את המעבר לענן בחברה שלנו ולאחר שבחנו את האפשרויות שלנו, מיקרוסופט הציעה את הפיתרון הנכון עבורנו", אמר הולגר ברנדט, מנהל שרתי מיקרוסופט בלופטהנזה מערכות.
"עם הגישה המשולבת והטכנולוגיה אנו יכולים להשתמש באנשים ובכישורים שיש לנו במקום כרגע לבניית שירותי הענן הפרטי שאנו צריכים כדי לענות על דרישות ה-IT המורכבות של הלקוחות שלנו. מיקרוסופט מביאה את הכל ביחד, כולל מסלול נקי וברור לענן ציבורי על Windows Azure".
 
"הענן הפרטי שלנו יעזור לנו לעמוד במטרתנו להכפלת העסק של יונילוור מבלי להגדיל את טביעת הרגל הסביבתית שלנו". אמר מייק רויאל, מנהל שירותי IT ארגוניים ביונילוור. "בעבודה עם Avanade, אנו מהמרים על System center 2012 כפלטפורמת ניהול להרחבת ההשקעה שלנו בוירטואליזציה אל הענן הפרטי, כדי להפוך את התהליכים וכדי להבטיח את האמינות של התשתיות ושירותי האפליקציות שלנו".

דילוג לתוכן