מיקרוסופט ישראל מרחיבה את מערך משווקי ה-ERP

מיקרוסופט ישראל ונס טכנולוגיות חתמו על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי שבמסגרתו תשמש נס טכנולוגיות כשותף עסקי של מיקרוסופט ישראל ליישום פתרון ה-ERP שלה Dynamics AX 2009.
לצורך זה עברה נס הסמכה של מיקרוסופט למכירה והטמעה של הפתרון, שהושק בישראל בסוף שנת 2009.זאת לאחר שהושלם תהליך "גיור" הפתרון לעברית מלאה והתאמתו לדרישות התקינה הפיננסית בישראל.
נס טכנולוגיות היא מחברות האינטגרציה הגדולות בארץ ואחת המיישמות הגדולות של פתרון ה-ERP של SAP  בארגונים הגדולים בישראל בעשור האחרון. עתה היא מצטרפת למערך של  12מפיצי Dynamics AX בארץ ותציע למיקרוסופט את ניסיונה הייחודי ביישום מערכות ERP אסטרטגיות בשוק הישראלי.
דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל: "מעמדה הייחודי של נס במגזר הארגוני וניסיונה העשיר ביישום מערכות ERP מהווים תוספת כוח משמעותית למאמצינו בשוק חשוב זה. בחודשים הספורים מאז השקת Microsoft ERP רשם מערך ההפצה והאינטגרציה הצלחות מרשימות וזכה ב-15 פרויקטים בחברות מובילות בארץ. אנו צופים כי בשנת 2010 יוטמע הפתרון בזרם המרכזי של העסקים והארגונים בישראל".    
אפי קוטק, נשיא נס ישראל: "לנס מומחיות מגוונת בכל האספקטים העסקיים של יישום מערכות ERP בארגונים. מצאנו כי פתרון ה-ERP של מיקרוסופט בשל לצרכים של הארגונים בישראל. נס בחרה להרחיב את סל הפתרונות אשר יוצע ללקוחותיה בפתרון זה ולהכשיר מקרב מיטב המומחים שלה בתחום ה-   ERP יועצים ביישום Microsoft AX, מתוך כוונה להציע שירותים מגוונים ללקוחותיה בכל המגזרים- תעשייה ושירותים, פיננסי וציבורי".
פתרון ה-ERP, Dynamics AX 2009, הינו מוצר דגל בחבילת היישומים העסקיים של מיקרוסופט Microsoft Business Solution (MBS), שכוללת גם את הפתרון לניהול קשרי לקוחות Microsoft CRM. זוהי הגרסא החמישית של Dynamics AX ועד היום השקיעה החברה בפיתוח של הפתרון למעלה מ-1.5 מיליארד דולר. הפתרון משמש כמוצר ליבה ארגוני המיועד לניהול ההיבטים הפיננסיים ותהליכי התפעול של ארגונים, והוא כולל תשעה מודולים בסיסיים, ובהם: ניהול כספים, ניהול מלאי, ניהול כ"א, ניהול ייצור ועוד, שמאפשרים בנוסף גם קישוריות מלאה לחבילת היישומים Office System של מיקרוסופט.
לפתרון ה-ERP של מיקרוסופט יש כיום למעלה מ-11,000 התקנות בארגונים ברחבי העולם, עם למעלה מ-2000 שותפים המיישמים את המערכת. חברת המחקר גרטנר הכתירה את Dynamics AX 2009 כמובילת ריבוע הקסם בשוק ERP, בתחום ה-Mid Market, על בסיס מדדים של חזון המוצר והיכולת להוציאו אל הפועל, הפונקציונאליות וההצלחה בקרב הלקוחות. פרמטרים נוספים שהוכתרו כנקודות חוזקה של המוצר הינם מגוון הפתרונות הוורטיקאליים, ממשק המשתמש הידידותי, TCO נמוך ביחס למתחרים בהיבטי רישוי, תחזוקה, יישום והטמעה

דילוג לתוכן