מיקרוסופט ישראל מעלה עמוד פייסבוק

מיקרוסופט ישראל מעלה עמוד פייסבוק
ויוצאת בפעילות אינטראקטיבית בשיתוף עם אלון גל המזמינה בעלי עסקים לשתף טיפים לניהול העסק
אלון גל: "מאות הטיפים שהצטברו בדף של מיקרוסופט ממחישים את ההישרדות של בעלי העסקים הקטנים- יש בהם משהו מעבר לרשימת טיפים פורמאלית. בכל טיפ יש מעין "נשמה", המאפיינת את בעל העסק שחווה על בשרו אתגרים ניהוליים, קשיים כלכליים ומכשולים עסקיים".
 
בימים אלה מעלה מיקרוסופט ישראל את עמוד הפייסבוק הרשמי שלה ויוצאת בפעילות אינטראקטיבית בשיתוף עם המאמן העסקי אלון גל.
 
הפעילות, שיוצאת לדרך במסגרת השקת חבילת שירותי הענן, Office 365, מזמינה בעלי עסקים קטנים ובינוניים לשתף טיפים לניהול העסק. צוות שופטים שיכלול לצד אנשי מיקרוסופט גם את אלון גל יבחר את הטיפ המנצח.
 
הפרס לזוכה בתחרות הוא חבילה בשווי 10,000 ₪  הכוללת תכנון, אימון וניתוח עסקי, וכן בניית תכנית עבודה וליווי של אלון גל וצוות יועצים מטעם חברת "תות".  
 
מיקרוסופט תעקוב אחרי התהליך שיעבור הזוכה ותתעד אותו במסגרת הפעילות בעמוד.
 
עד כה צבר העמוד מעל 2,700 לייקים וכ- 150 טיפים ממגוון רחב מאד של עסקים קטנים.
 
מדובר על קצב הצטרפות ושיעורי השתתפות גבוהים בטווח זמן של מספר ימים ובהתחשב בפניה לקהל יעד ממוקד.
 
כאמור, הפעילות היא במסגרת השקת חבילת  Office 365, באמצעותה עובדים ובעלי עסקים יוכלו להיות ניידים יותר ולעבוד מכל מקום בו הם נמצאים, כאשר מתאפשרת להם גישה לתיבת המייל, לוחות שנה ואנשי קשר מכל מכשיר. יתרון נוסף הוא שיתוף הפעולה בין העובדים תוך שימוש במסרים מיידיים ומפגשים וירטואליים עם עובדים אחרים בארץ ובעולם. הם יוכלו לעבוד ביחד על מסמכים ולשתף רעיונות בקלות כפי שהם יכולים לשתף יומנים, תוך שימוש באותם כלים מוכרים שבהם הם משתמשים כיום.
 
חבילת שירותי הענן, Office 365, כוללת את שירותי ענן העדכניים ביותר ומאפשרת לעסקים קטנים להתחיל לעבוד עם Web Apps Office, Exchange Online, SharePoint Online, Lync Online וכן להקים אתר אינטרנט חיצוני – כל זאת במחיר של 6$ (ארה"ב) לכל משתמש, לחודש.
 
"בעלי עסקים קטנים, להבדיל מבעלי עסקים גדולים ושכירים, חיים בנשמתם את העסק ונלחמים באופן יומיומי כדי לשרוד ולהתקדם. הם משמשים בעת ובעונה אחת כמנהלים, כאנשי שיווק, כטכנאים ועוד", מסביר אלון גל,  "מאות הטיפים שהצטברו בדף של מיקרוסופט ממחישים את ההישרדות הזו- יש בהם משהו מעבר לרשימת טיפים פורמאלית. בכל טיפ יש מעין "נשמה" שמאפיינת את בעל העסק שחווה על בשרו אתגרים ניהוליים קשיים כלכליים ומכשולים עסקיים".
 
 
לעמוד הפייסבוק של מיקרוסופט ישראל
https://www.facebook.com/microsoftisrael
 
לטיפים של בעלי העסקים
https://www.facebook.com/microsoftisrael?sk=app_197936773558886

דילוג לתוכן