מיקרוסופט ישראל וחברת התוכנה Zend בשיתוף פעולה בענן

בכנס משותף לשתי החברות הן יציגו את יכולות הפיתוח בכלי PHP על גבי פלטפורמות Windows בתוך הענן או על גבי תשתית הענן Windows Azure.מיקרוסופט ישראל וחברת התוכנה זנד (Zend) מודיעות על עליית מדרגה בשיתוף הפעולה ביניהן ועל הרחבה של אפשרויות הפיתוח של כלי זנד בתשתיות הענן של Windows Azure. יכולות אלו יוצגו במסגרת כנס מפתחים משותף לשתי החברות שיתקיים החודש ובמרכזו הן יציגו את יכולות פלטפורמת ה-Web של מיקרוסופט עבור מפתחי PHP, ואיך ניתן להשתמש בתשתיות ומוצרי זנד כדי לבנות פתרונות בסביבת Windows בתוך הארגון או בענן.
 
באירוע יציג זאב סורסקי, מייסד ו-CTO של זנד, רקע על טכנולוגיית PHP ואת הדרך שעשתה מטכנולוגיה מבוססת Unix לכזו הנתמכת באופן מלא בפלטפורמת Windows; גיא בורשטיין, טכנולוג במיקרוסופט ישראל, יציג אפשרויות לפיתוח PHP בסביבת Windows ובאילו כלי פיתוח משתמשים; ורועי גנור, מנהל פיתוח Zend Studio, יחד עם שחר עברון, מנהל מוצר, Zend Server, יציגו טכניקות פיתוח שונות ב-PHP בעזרת כלי זנד על סביבת Windows Azure ושימוש ב-API החדש של Zend Framework לתשתיות הענן של Windows Azure.
 
שיתוף הפעולה הטכנולוגי בין מיקרוסופט העולמית וחברת זנד טכנולוגיות הוכרז בשנת 2006 במסגרת יוזמת האינטראופרביליות של מיקרוסופט על מנת להביא לתאימות של יישומי PHP שרצים על תשתיות Windows Server.
 
אירוע המפתחים המשותף יתקיים ביום חמישי 28/1/2010 במשרדי מיקרוסופט ישראל ברעננה. לינק לפרטים ולהרשמה: http://phponwindows.eventbrite.com/?ref=pr

דילוג לתוכן