מיקרוסופט ו-Y-tech יאפשרו לאינטגרטורים להציע פתרונות ענן כחלק מסל שירותיהם

תומר שוייצר, מנכ"ל Y-tech: "המודל שלAzure ICT Platform for Integrators שמיקרוסופט ו-Y-tech מציעות לאינטגרטורים הוא הראשון מסוגו בישראל וככל הידוע גם בעולם. נאפשר לאינטגרטורים להציע ללקוחותיהם פתרון ענן ותקשורת שימותג כפתרון של חברת האינטגרציה במודל של white label המבוסס על Microsoft Azure Pack, כאשר Y-tech תספק לאינטגרטור מערך שירותים מקצה לקצה"
קבוצת המחשוב הישראלית Y-tech נבחרה על ידי מיקרוסופט העולמית לשותפה אסטרטגית בתוכנית הבינלאומית של מיקרוסופט למימוש פתרונות מחשוב ענן, תוכנית COSN (Cloud OS Network). במסגרת שיתוף הפעולה בין מיקרוסופט ו-Y-tech, תציע Y-tech לחברות אינטגרציה פרטיות וכן לגופי אינטגרציה בארגונים ציבוריים וארגוני Enterprise בישראל מודל שיאפשר להם לספק ללקוחותיהם פתרון מחשוב ענן ותקשורת כולל ומאובטח.

הפתרון, שמבוסס על טכנולוגיית הענן שלMicrosoft ב-Data Center מקומי המשולבת עם שירותי ה-ISP של Y-tech יסופק ללקוחות הקצה כחלק מסל השירותים של גוף האינטגרציה. המודל החדש של מיקרוסופט ו-Y-tech מוצע תחת שם המותג Azure ICT Platform for Integrators. תוכנית הענן האסטרטגית של מיקרוסופט, COSN, מאגדת רשת עולמית של פתרונות מחשוב ענן מספקים נבחרים בעולם.
לרגל הצטרפות Y-tech לתוכנית COSN יקיימו מיקרוסופט ו-Y-tech ב-19.5.16 אירוע השקה במתחם סטוקו בהדר יוסף שבתל אביב. האירוע, בו צפויים להשתתף כ-150 מנהלים מגופי האינטגרציה המובילים בישראל, יתקיים בהשתתפות בכירים ממיקרוסופט בארץ ובחו"ל וביניהם מר מוניר קונדקי, מנהל ערוץ השותפים במזה"ת במיקרוסופט. את אירוע ההשקה ינחה אריה מליניאק, שיישא הרצאה תחת הכותרת "להפוך לקוחות לאוהדים".
"הבחירה של Microsoft לצרף את Y-tech לתוכנית COSN הבינלאומית היא בשורה אמיתית לחברות ולגופי אינטגרציה בענף ה-IT בישראל. המודל שמיקרוסופט ו-Y-tech מציעות לאינטגרטורים, המשלב בתוכו את עולם הענן והתקשורת, הוא הראשון מסוגו בישראל וככל הידוע גם בעולם", אמר מנכ"ל Y-tech תומר שוייצר.
"Y-tech תאפשר לאינטגרטורים להציע ללקוחותיהם פתרון ענן ותקשורת שימותג כפתרון של חברת האינטגרציה במודל של white label. מודל זה יעניק את כל יתרונות הענן הברורים בתוספת אלמנטים רבים של אבטחה, שליטה ובקרה שלא קיימים בענן הציבורי, החל במודל העסקי וכלה בפתרונות הטכנולוגיים, והכל כאן בישראל".
לדברי שוייצר, "פתרון Azure ICT Platform for Integrators יאפשר לאינטגרטורים לצרף את המרכיב הקריטי של הענן לסל שירותיהם, ליצור זרם חדש ויציב של הכנסות, לחזק את הקשר עם הלקוחות ולספק להם נקודת קשר אחת ובטוחה על יסוד היכרות מלאה עם הצרכים שלהם. כתוצאה מכך, האינטגרטורים יוכלו להרחיב את מעגל הלקוחות שלהם ולהביא אותם לרמות חדשות של שביעות רצון".
תומר שוייצר, המכהן כחבר הישראלי היחיד בוועדת התקינה הבינלאומית למחשוב ענן, ISO SC 38, מוסיף כי "לקוחות הקצה יזכו גם ברמות גבוהות של אבטחה, ביצועים, זמינות, חוויית משתמש ופשטות, לצד איכויות של גיבוי, המשכיות, שקיפות, חדשנות, שירות ואחריות. קיים צורך קריטי בפתרונות ענן העומדים בתקנים הולמים בכלל ובתקני אבטחת מידע בפרט והפלטפורמה החדשה מספקת מענה לצורך זה".
שוייצר סיכם: "במהלך השנים עבדנו עם הרבה אינטגרטורים שהשתמשו בשירותים שלנו כהשלמה לשירותים שלהם. לעיתים גם קיבלנו לטיפולנו לקוחות רבים שאינטגרטורים העבירו אלינו מכיוון שלא היתה ביכולתם לספק ללקוח את מה שהוא צריך. כדי לתת מענה לבעיה זו, בנינו את פלטפורמת Azure ICT for Integrators במשך קרוב לשנה. בניית הפתרון בוצעה תוך מחקר מעמיק של צרכי האינטגרטורים. החבירה עם מיקרוסופט סייעה להבטיח שהפלטפורמה תעודכן בצמוד לפיתוחים הטכנולוגיים השוטפים של מיקרוסופט בתחום".
פלטפורמת מחשוב הענן Azure ICT מאפשרת לאינטגרטור להתחיל לעבוד בקלות עם הידע שרכש והחומרה שברשותו מבלי להיכנס להשקעות כלל. פלטפורמת Azure ICT תומכת בפתרונות רבים, כולל קוד פתוח, מסדי נתונים, מערכות Microsoft ומוצרי שותפים רבים כגון פתרונות אבטחה מוכרים, דוגמת FortiGate, Checkpoint, F5, WatchGuard, פתרונות דואר אלקטרוני כגון PineApp ועוד.

 

 

דילוג לתוכן