מיקרוסופט ו- mAXimum ERP מכריזות על קבוצת אמן כעל משווקת של Dynamics AX

מיקרוסופט ו-mAXimum ERP , המפיצה הרשמית של מערכת Dynamics AX ERP של מיקרוסופט, חתמו על הסכם עם קבוצת אמן לשיווק מערכת ה- ERP של מיקרוסופט – Dynamics AX.

בנוסף להסכם המאפשר  לקבוצת אמן לשווק וליישם מערכת Dynamics AX, חתמה הקבוצה על הסכם הפצה בלעדי עם החברה ההונגרית XAPT אשר יאפשר לה לשווק פתרונות ERP מבוססי Dynamics AX לתעשיית הרכב והקמעונאות, שבהן היא מתמחה. הפתרונות כוללים גם יכולות לניהול שרשרת אספקה וניהול נכסים.
 
בר איינהורן, מנהל תחום AX  בקבוצת אמן: "לקבוצת אמן ניסיון רב בהטמעת מוצרי מיקרוסופט וניסיון מצטבר של למעלה מעשרים שנה בהטמעת מערכות ERP. ההסכם לשיתוף פעולה עם חברת XAPT נותן לנו יתרון תחרותי בשני שווקים גדולים וחשובים: שוק הרכב ושוק הקמעונאות. הפתרונות של XAPT לשני שווקים אלה מציעים מצד אחד, מענה מדוייק לצרכים שלהם, ומצד שני, מצטיינים בגמישות לשינויים, ללא השקעת זמן ומשאבים רבים".
 
זיוה חייט, מנהלת קבוצת הפתרונות העסקיים של מיקרוסופט ישראל מברכת את קבוצת אמן על הצטרפותה לערוץ שותפי ה- ERP   של מיקרוסופט: " קבוצת אמן הינה שותפה ותיקה של מיקרוסופט בתחומים שונים, ולאחרונה החליטה להצטרף גם לעולם יישום ה- ERP ובכך להרחיב את סל השירותים המוצע ללקוחותיהם. אני בטוחה שהניסיון רב השנים של אמן ביישום פרויקטי ERP  יעמוד לזכותה ויסייע לה להתבלט בשוק Microsoft ERP".
 
יוסי חימוב, מנכ"ל mAXimum ERP: "אנו שמחים על הבחירה של קבוצת אמן להתמקצע בשוק הרכב ובשוק הקמעונאי. שני שווקים אלה מצטרפים לשורה ארוכה של שווקים אליהם פונים  השותפים העסקיים של AX. למערכת AX  גמישות רבה ויכולת להתאים ולשרת בצורה מיטבית ארגונים, חברות ועסקים בעלי דגשים וצרכים שונים ולכן יש הזדמנות לשותפים רבים להכנס לעולמות תוכן מגוונים ". 

דילוג לתוכן