מיקרוסופט ו- mAXimum ERP מכריזות על חברת פיסגה כעל משווקת מוסמכת של Dynamics AX

מיקרוסופט ו-mAXimum ERP , המפיצה הרשמית של מערכת Dynamics AX ERP של מיקרוסופט, חתמו על הסכם עם חברת פיסגה לשיווק מערכת ה- ERP של מיקרוסופט – Dynamics AX.

בנוסף להתמחותה בשיווק, יישום והטמעה של ה- AX, מתמחה פיסגה במתן פתרונות תוכנה בתחום מערכות המידע הניהוליות והתפעוליות, בכלל זה, מערכות מתקדמות לניהול רצפת ייצור הנותנות מענה רוחבי ואינטגרטיבי לצרכי ה-IT בארגון.
 
פיסגה זיהתה מבעוד מועד את הפוטנציאל הרב הטמון במערכת ה- Dynamics AX 2009 והתמחתה בפועל בשיווק, יישום והטמעת המערכת תוך כדי יצירת ערך ללקוח. פיסגה שמה דגש על הגברת השליטה והבקרה בארגון המסייעים להקטין את עלויות התפעול, ומאפשרים יישום והטמעה של תהליכים עסקיים רזים, מהירים, וגמישים. כל אלו מקנים ללקוח יתרון תחרותי בר-קיימא. בנוסף, שילוב יכולות של בינה עסקית ופורטל ארגוני המובנים בתוך המערכת התפעולית מעניקים ללקוח את היכולת לקבל החלטות איכותיות, מושכלות ובזמן קצר.
 
אורי רייביץ, סמנכ"ל שיווק ומכירות, פיסגה: "היום, לאחר השקעה מקיפה בלימוד והכשרה, וניסיון ביישום והטמעת ה- AX בקרב מספר לקוחות אני יכול לומר בביטחון מלא כי המומחיות שרכשנו מאפשרת לנו לספק ללקוחותינו תהליך יישום קצר ויעיל, העונה בדיוק רב לצרכים שלהם. הגמישות המאפיינת את ה- AX  מאפשרת להטמיע הפתרון בקרב לקוחות המשתייכים לוורטיקלים שונים, כגון: מפעלים, חברות אופנה וטקסטיל, שירותי בריאות ו-Lean Manufacturers".
 
זיוה חייט, מנהלת קבוצת הפתרונות העסקיים של מיקרוסופט ישראל מעידה כי פסגה בצעה כבר מספר פרוייקטים מוצלחים של שיווק והטמעת מערכת Dynamics AX . ""פלטפורמת ה-ERP של מיקרוסופט משלבת בתוכה את אסטרטגיית ה-Software plus Service, שמאפשרת לארגון לבחור בין שימוש בפתרון בארגון, בענן או בשילוב של שניהם. פסגה בצעה כבר מספר פרויקטים של הטמעה על פי מודל מיחשוב ענן והצליחה לספק ללקוחות גמישות תפעולית וטכנולוגית של הפתרון, חסכון כספי ניכר ובחירה אמיתית בין חלופות. אנו שמחים על הסכם שיתוף הפעולה שנחתם ומצפים לפרויקטי שיווק ויישום יפים נוספים".
 
יוסי חימוב, מנכ"ל mAXimum ERP אמר כי החברה שוקדת כבר מספר חודשים על בחינה והכשרה של שותפים ומיישמים פוטנציאלים. "פסגה כבר השקיעה ונכנסה ליישום Dynamics AX  עוד לפני שהשקנו את הגירסה המגויירת של המערכת, מתוך אמונה בערך העסקי שהתוכנה מספקת ללקוחות ואמונה בהצלחתה. פסגה הינה חברה זריזה וגמישה המשקיעה מאמצים ומחשבה על מנת לחסוך ללקוחותיה בהוצאות התפעוליות ואני מאמין כי על רקע זה תצליח להחדיר את מערכת ה- AX למגוון רחב, ייחודי ומעניין של לקוחות חדשים".
 
בתמונה (מימין לשמאל):

זיוה חייט, מנהלת קבוצת הפתרונות העסקיים של מיקרוסופט ישראל, אורי רייביץ, פסגה, יוסי חימוב, מנכ"ל mAXimum ERP

דילוג לתוכן