מיקרוסופט ו- mAXimum ERP מכריזות על חברת מקסופט כעל משווקת של Dynamics AX

מיקרוסופט ו-mAXimum ERP , המפיצה הרשמית של מערכת Dynamics AX ERP של מיקרוסופט, חתמו על הסכם עם חברת מקסופט לשיווק מערכת ה- ERP של מיקרוסופט – Dynamics AX.  
למקסופט למעלה מ- 150 לקוחות וניסיון של למעלה מ- 30 שנה בפיתוח, ביישום ובהטמעה של מערכות ERP במגוון ארגונים, במגזרים: הייטק, מסחר, תעשייה ומוסדות. החברה כבר נמצאת בשלבי יישום של Dynamics AX  . בקרב מספר לקוחות.
 
גלעד פורסט, מנהל פיתוח עסקי, אומר כי מקסופט רואה בשיתוף הפעולה עם mAXimum ERP  חלק טבעי מהתפתחות החברה. "מקסופט פעילה בשוק ה- ERP בארץ כבר למעלה מ- 30 שנה ומכירה, לפני ולפנים, את הצרכים, היכולות והאפשרויות העומדות בפני שוק זה. החברה מהווה חלק מקבוצת 'צמח מפעלים אזוריים', והיא בעלת היקף פעילות שנתי של כ-100 מיליון דולר. כהמשך טבעי לתהליך ההתרחבות שלנו בחרנו להקים פעילות נוספת אשר תעסוק בשיווק וביישום של מערכת ה- Dynamics AX".
 
"בנוסף, מחזיקה מקסופט במתודולוגיה יחודית להגירה של נתונים ממערכות ERP ישראליות למערכת Dynamics AX" מציין פורסט.
 
זיוה חייט, מנהלת קבוצת הפתרונות העסקיים של מיקרוסופט ישראל מברכת על השותפות עם מקסופט. "שיתוף פעולה מסוג זה, עם חברה וותיקה ומבוססת בשוק ה- ERP בישראל, יתרום רבות לקידום ה- AX בישראל ולשילובו במגזרי המשק השונים".
 
יוסי חימוב, מנכ"ל mAXimum ERP סיפר כי מקסופט הציגה "יחידת עלית" המונה כ- 30 אנשי מקצוע בכירים. "אין לי ספק כי צוות גדול ומיומן כל כך, מוכוון מטרה, המציג רמת שירות גבוהה ומקצועיות רבה, יצליח לבסס את מעמדו גם בשוק ה – Dynamics AX ולסחוף אחריו קבוצה גדולה של לקוחות שיטמיעו ויישמו את מערכת ה- ERP המבטיחה של מיקרוסופט". 

דילוג לתוכן